Warning: mb_stripos(): Offset not contained in string in /home/klient.dhosting.pl/zdrowe22/zdroweporadniki.pl/wp-content/plugins/ezoic-integration/includes/include-functions.php on line 110
Strona głównaZdrowiePerfekcyjna formuła na długie życie. Sok z marchwi

Perfekcyjna formuła na długie życie. Sok z marchwi

Dzisiaj mamy zamiar skupić się na zadaniu przygotowania soku z marchwi, która będzie przedłużał Twoje życie i bezpośrednio wpływał na jakość zdrowia.

- Advertisement -

- Advertisement -

- Advertisement -

Składniki, które zostaną wykorzystane w tym soku:


Imbir: obniża poziom cholesterolu, zapobiega tworzeniu się wrzodów, pozytywnie wpływa na florę jelitową, łagodzi migreny i zmniejsza stan zapalny. Jakby tego wszystkiego było mało imbir może również złagodzić ból spowodowany przez reumatoidalne zapalenie stawów i inne choroby przewlekłe związane ze stawami.

Marchew: dzięki zawartości beta-karotenu i wysokiej ilości witaminy A może poprawić zdolność widzenia, wzmacnia serce, zapobiega nowotworom i jest dobra dla dziąseł i zębów.

Sok z marchwi również przyczynia się do poprawy jakości skóry co czyni ją bardziej miękką, gładką i błyszczącą.

Jabłka: zawierają duże ilości błonnika, wspierają system immunologiczny, idealnie nadają się do utraty wagi, zawierają wiele przeciwutleniaczy, które są odpowiedzialne za choroby, wspierają prawidłowe funkcjonowanie nerek i wątroby.


Cytryny: mają niezliczone korzyści związane głównie z obniżaniem ciśnienia krwi, eliminują toksyny z krwi, zwalczają zakażenia, zwłaszcza te, które związane są z drogami oddechowymi.

Jak przygotować ten sok?

Składniki:– Sok z ½ cytryny

– 4 marchewki

– kawałek imbiru (2 cm)

– 3 jabłka

Przygotowanie:

Przygotowanie tego soku jest wyjątkowo łatwe. Wystarczy wszystkie składniki umieścić w sokowirówce.

Stosowanie:

Sok ten najlepiej pic zaraz po przygotowaniu i na czczo, aby wykorzystać wszystkie jego składniki odżywcze. Pij codziennie każdego ranka.