Strona głównaZdrowiePij ten napój godzinę przed snem i zobacz, co się dzieje! Niesamowite!

Pij ten napój godzinę przed snem i zobacz, co się dzieje! Niesamowite!

Jakość snu ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Z drugiej strony brak snu może wywołać szereg problemów zdrowotnych, w tym nadciśnienie, depresję, osłabienie, nerwowość lub niski poziom energii w ciągu dnia.

Jakie są objawy, gdy organizmowi brakuje magnezu? Nie lekceważ tego!

Gdy w organizmie brakuje magnezu, często pojawiają się nieprzyjemne objawy, które należy potraktować jako sygnał do jego natychmiastowego uzupełnienia. Magnez jest substancją chemiczną zaliczaną do...

To, co zapewnia dobry sen

to pełne odprężenie ciała i umysłu, poprawa funkcji mózgu i podwyższony poziom energii na następny dzień.

Słaby sen zwykle wynika z niezdrowej diety, braku aktywności, braku minerałów lub niepokoju. Według najnowszego badania, 50-70 milionów ludzi cierpi z powodu deprywacji snu i zaburzeń snu.

W obecnych czasach większość ludzi kieruje się w stronę środków nasennych, gdy mają atak bezsenności. Istnieje jednak równie skuteczne naturalne rozwiązanie tego problemu i zawiera ono tylko dwa łatwo dostępne składniki – banan i cynamon.

BananTen tropikalny owoc jest bogaty w minerały, w tym magnez i potas, które są niezwykle korzystne dla poprawy jakości snu. Zmniejszają również negatywny wpływ kortyzolu na mięśnie i naczynia krwionośne.

CynamonCynamon oferuje również wiele korzyści zdrowotnych. Dzięki przyjemnemu zapachowi odpręża ciało wraz z poprawą trawienia.

Składniki:

  • 1 banan
  • szczypta cynamonu
  • 1 l wody

Wskazówki:


Odetnij końce banana. Wlej wodę do garnka, a następnie dodaj banana. Doprowadź do wrzenia, a następnie gotuj przez 10 minut.

Jak przygotować cynamonową herbatę, która pomoże szybko schudnąć

Jak dobrze wiemy idealna dieta w celu szybkiego zrzucenia zbędnych kilogramów nie istnieje, ale jeśli jest coś co zbliża ją do doskonałości to herbata cynamonowa. Cynamon to...

Odcedź płyn do filiżanki, a następnie dodaj cynamon. Wypij ten niesamowity napój poprawiający sen na godzinę przed położeniem się do łóżka.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły