Pij ten sok przez 7 dni, a obniżysz wysokie ciśnienie krwi

Nagromadzenie tłuszczu w ścianach naszych tętnic może spowodować, że w nasz organizmie do serca nie jest dostarczana odpowiednia ilość tlenu, czego skutkiem może być udar lub zawał serca.

W tym artykule nauczymy Cię jak przygotować naturalny napój, który pomoże Ci obniżyć poziom złego cholesterolu, a co za tym idzie i wysokie ciśnienie krwi w ciągu zaledwie 7 dni.

Jak przygotować ten pyszny sok w celu wyeliminowania złego cholesterolu i wysokiego ciśnienia krwi?

Składniki:


NIE PRZEGAP!  Niesamowity napój pomagający spalić tłuszcz, obniżyć ciśnienie krwi i przyspieszyć przemianę materii

  • 1 marchewka
  • 1/2 selera
  • 1 jabłko

Ten sok jest przygotowywany na podstawie tych 3 prostych składników.


Marchew to wspaniały lek moczopędny, który dostarcza do naszego ciała wapń, fosfor, potas, żelazo i inne witaminy, takie jak B, C lub D. Ponadto marchewka przyczynia sie do powstawania czerwonych krwinek i usuwa toksyny z organizmu w bardzo szybki sposób. Jest również bogata w błonnik co czyni ją doskonałym rozwiązaniem do zwalczania zaparć i gromadzenia się cholesterolu w tętnicach.NIE PRZEGAP!  Jak przetrwać atak serca, kiedy jesteś sam? Nie ignoruj ​​tego

Seler zawiera witaminy A, B, C i K, plus setki innych witamin i minerałów, takich jak potas, magnez lub wapń. Jest uznawany za wspaniałe rozwiązanie w walce z rakiem, wyeliminowaniem złego cholesterolu, wysokiego ciśnienia krwi i złagodzeniem objawów grypy. Jest również doskonałym lekiem moczopędnym, który zapobiega powstawaniu kamieni nerkowych.

Jabłko zawiera fosfor, żelazo, potas, wapń i witaminy C, D. Zawiera także pektyny, wspaniała substancja pomoagająca w walce z gromadzeniem się cholesterolu w tętnicach.

Przygotowanie:


NIE PRZEGAP!  Ta kobieta piła wodę z miodem i cytryną każdego dnia

W blenderze umieść obrane jabłko, marchewkę i pół selera. Dobrze wymieszaj, aż otrzymasz jednolity wspaniały sok.

Stosowanie:


NIE PRZEGAP!  Zespół Aspergera: objawy, testy, diagnostyka i leczenie

Spożywaj go 3 razy dziennie przez 7 dni z rzędu. Następnie zrób przerwę przez 2 tygodnie i zacznij od nowa cały proces.