Podając dożylnie witaminę C pomagamy zniszczyć raka!

Przeprowadzone w ostatnich czasach badania w Stanach Zjednoczonych wykazały, że przyjmowanie znacznych ilości witaminy C podawanej dożylnie może przyśpieszyć zabijanie komórek rakowych.

Jest to wspaniały przełom, który może uratować wiele istnień ludzkich. Naukowcy swoje badania przeprowadzili na myszach, jednak badaniom także poddały się kobiety, które znajdowały się w zaawansowanej fazie raka jajnika.

Po połączeniu chemioterapii i dostarczania organizmowi witaminy C w postaci dożylnej stwierdzono, że rozwój nowotworu zostaje zatrzymany, a dodatkowo komórki rakowe szybciej umierają.

Badania te wykazały również, że taki sposób dostarczania witaminy do organizmu przynosi o wiele większe korzyści niż przyjmowanie jej w postaci do ustnej, gdyż witamina szybciej dociera do obszarów naszego organizmu tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Dodatkowo naukowcy stwierdzili, że dzięki tej metodzie zdrowe komórki znajdujące się w bezpośrednim kontakcie nowotworu nie umierają.

Witamina C także pozytywnie wpływała na samopoczucie pacjentek, które poddały się chemioterapii oraz nie zauważono wielu skutków ubocznych, które się pojawiają po przebytym zabiegu.

Jednak po przeprowadzonych badaniach naukowcy zastanawiają się czy kolejne naturalne rozwiązanie nie zostanie opatentowane przez wielkie koncerny farmaceutyczne i ukryte przed ludźmi, aby dalej mogły one zarabiać kolosalne pieniądze.