Połącz kurkumę, imbir i olej kokosowy, pij jedną godzinę przed snem!

Ludzie często idą do łóżka z rozstrojem żołądka, który jest zawsze wynikiem obfitego posiłku. To prowadzi do złego trawienia, zgagi i  jednocześnie przerywa sen. Na szczęście problemu tego można pozbyć się w sposób naturalny.

Lekarstwo to działa dzięki zawartości odżywczych składników i ich potężnych właściwości. Mleko kokosowe zawiera zdrowe tłuszcze i ma właściwości przeciwbakteryjne, które mogą zapobiec problemom z trawieniem.

Kurkuma  jest silnym środkiem przeciwzapalnym, który łagodzi stan zapalny błony śluzowej przewodu pokarmowego i zapobiegania owrzodzeniu.

Oprócz wyżej wymienionych składników lekarstwo zawiera miód i pieprz czarny. Pieprz czarny jest wymagany, aby zwiększyć wchłanianie kurkuminy, aktywnego składnika kurkumy, natomiast miód ma bogatą zawartość składników odżywczych oraz liczne korzyści zdrowotne, które dodatkowo wzmacniają lekarstwo.


NIE PRZEGAP!  10 zaskakujących objawów raka. Kobiety mają tendencję do ignorowania ich.

Składniki:


-2 Szklanki mleka kokosowego
– kawałek imbiru w plasterkach lub łyżeczka imbiru w proszku
– łyżeczki kurkumy w proszkuNIE PRZEGAP!  Chroni serce i zapobiega rakowi, przepis stworzony przez kardiologów

– łyżką miodu organicznego
-¼ łyżeczki mielonego czarnego pieprzu

Przygotowanie:


NIE PRZEGAP!  11 skutecznych sposobów na problemy związane z kręgosłupem

Połącz wszystkie składniki w misce bez miodu, a następnie gotuj w garnku przez 5 minut na małym ogniu. Na samym końcu kiedy już mieszanina ostygnie dodaj miód. Spożywaj ten napój w godzinach wieczornych przed snem

Napój będzie uspokajać żołądek, poprawiać trawienie i zapobiegać zgadze – spróbuj sam, a będziesz zaskoczony wynikami!