Strona główna Zdrowie Połączenie tych składników może wyleczyć wszystkie rodzaje raka!

Połączenie tych składników może wyleczyć wszystkie rodzaje raka!

Przepis rosyjskiego naukowca, profesora Hristo Mermerskiego, jest rewolucyjnym lekiem, który wyleczył tysiące ludzi z raka. „

Ta mieszanina oczyszcza naczynia krwionośne, poprawia zdrowie serca, przywraca odporność, oczyszcza wątrobę i nerki.

Poprawia również funkcjonowanie mózgu i pamięć, zapobiega atakom serca i pomaga w odzyskiwaniu zdrowia tym, którzy doświadczyli zawału serca lub udaru mózgu. Wielu mówi, że jest to najlepszy środek przeciw wszelkiego rodzaju rakowi!

Składniki:

15 świeżych cytryny ze skórką

12 główek czosnku

1 kg miodu

400 g kiełkującej pszenicy

400 g orzechów włoskich

Przygotowanie:

Umieść 400 g ziaren pszenicy w szklance i zalej 125 ml gotowanej wody, pozostaw na noc. Po 10-12 godzinach wylej wodę, przemyj ziarna pszenicy. Ponownie zalej letnią wodą i pozostaw na 24 godziny, Po tym czasie ziarna powinny wykiełkować.

Przy użyciu blendera zmiksuj ze sobą 5 cytryn ze skórką, czosnek, ziarna pszenicy i orzechy.

Z pozostałych cytryn wyciśnij sok i wymieszać z resztą masy, aż mieszanina będzie jednorodna. Dodaj miód i wymieszaj drewnianą łyżką. Następnie powstałą mieszaninę przelej do słoików i przechowuj w lodówce. Po 3 dniach mieszanina jest gotowa do spożycia.

Dawkowanie:

Lekarstwo to należy spożywać na 30 minut przed śniadaniem, przed obiadem, przed kolacją i przed snem, 1-2 łyżki. Jeśli używasz go do leczenia raka, spożywaj 1-2 łyżki co 2 godziny.

Przepis gwarantuje zdrowe i długotrwałe życie, leczy nowotwory i dodaje energii, ponieważ zawiera wszystkie potrzebne witaminy, sole mineralne, substancje bioaktywne, białka, węglowodany i tłuszcze roślinne. Poprawia wydajność wszystkich narządów wewnętrznych i gruczołów, które utrzymują zdrowie ciała.

Udostępnij ten artykuł znajomym

POPULARNE ARTYKUŁY


loading...
loading...

Jak powiększyłam piersi o 2 rozmiary naturalną metodą w 1 miesiąc

A dodatkowo tą metodą uzyskałam naturalny efekt push-up. Coś jak implant, ale taki naturalny.

POPULARNE ARTYKUŁY