Strona głównaZdrowiePołączenie tych składników może wyleczyć wszystkie rodzaje raka!

Połączenie tych składników może wyleczyć wszystkie rodzaje raka!

Przepis rosyjskiego naukowca, profesora Hristo Mermerskiego, jest rewolucyjnym lekiem, który wyleczył tysiące ludzi z raka. „

Ta mieszanina oczyszcza naczynia krwionośne, poprawia zdrowie serca, przywraca odporność, oczyszcza wątrobę i nerki.

Poprawia również funkcjonowanie mózgu i pamięć, zapobiega atakom serca i pomaga w odzyskiwaniu zdrowia tym, którzy doświadczyli zawału serca lub udaru mózgu. Wielu mówi, że jest to najlepszy środek przeciw wszelkiego rodzaju rakowi!

Składniki:

15 świeżych cytryny ze skórką

12 główek czosnku

1 kg miodu

400 g kiełkującej pszenicy

400 g orzechów włoskich

Przygotowanie:

Umieść 400 g ziaren pszenicy w szklance i zalej 125 ml gotowanej wody, pozostaw na noc. Po 10-12 godzinach wylej wodę, przemyj ziarna pszenicy. Ponownie zalej letnią wodą i pozostaw na 24 godziny, Po tym czasie ziarna powinny wykiełkować.

Przy użyciu blendera zmiksuj ze sobą 5 cytryn ze skórką, czosnek, ziarna pszenicy i orzechy.

Z pozostałych cytryn wyciśnij sok i wymieszać z resztą masy, aż mieszanina będzie jednorodna. Dodaj miód i wymieszaj drewnianą łyżką. Następnie powstałą mieszaninę przelej do słoików i przechowuj w lodówce. Po 3 dniach mieszanina jest gotowa do spożycia.

Dawkowanie:

Lekarstwo to należy spożywać na 30 minut przed śniadaniem, przed obiadem, przed kolacją i przed snem, 1-2 łyżki. Jeśli używasz go do leczenia raka, spożywaj 1-2 łyżki co 2 godziny.

Przepis gwarantuje zdrowe i długotrwałe życie, leczy nowotwory i dodaje energii, ponieważ zawiera wszystkie potrzebne witaminy, sole mineralne, substancje bioaktywne, białka, węglowodany i tłuszcze roślinne. Poprawia wydajność wszystkich narządów wewnętrznych i gruczołów, które utrzymują zdrowie ciała.

Zobacz Też: