Połóż to pod językiem przed snem, a już nigdy nie obudzisz się zmęczony!

Wielu z nas zna tę sytuację – budzik dzwoni rano i zamiast budzić się wypoczęci i szczęśliwi na nowy dzień, nie możemy wstać z łóżka i dosłownie przeklinamy ten moment w naszym życiu, każdego ranka. Na szczęście stare wschodnie metody znają sztukę budzenia się świeżym i relaksującym każdego ranka! Spróbuj, a po dzwonku alarmu już nigdy nie doświadczysz udręki!

[quads id=8]

Coraz więcej osób trapi słaby sen

Statystyki niepokoją z powodu problemów z jakością snu. Coraz więcej osób narzeka na zły sen , niewystarczający wypoczynek i ciężkie wstawanie. Chociaż wiele osób nie zwraca na to uwagi, jest to stosunkowo poważny problem i w połączeniu z rosnącymi wymaganiami dotyczącymi wydajności w pracy, zły sen może być początkiem poważnych problemów zdrowotnych. 

[quads id=10]

Problem pogłębia fakt, że problemy ze snem zaczynają przybierać rozmiary epidemii i niepokoją nie tylko osoby starsze, ale alarmującą liczbę młodych ludzi, którzy powinni dosłownie tryskać energią.

Podstawowym problemem jest to, że ludzie nie śpią tak długo, jak powinni. Wiele osób oddaje się powiedzmy tylko 6 godzinom snu, ale zdrowy dorosły człowiek potrzebuje 7-8 godzin dziennie.

[quads id=9]

Poza tym to nie tylko długość snu, ale także czas, kiedy kładziemy się spać ma znaczenie. Nie jest tajemnicą, że najwięcej energii daje nam sen przed północą, więc nie warto odkładać odpoczynku i zasypiać po północy. Jeśli możesz, spróbuj położyć się jak najszybciej przed północą. Godzina lub dwie przed północą da ci więcej energii niż pięć lub sześć godzin po północy.

Ogranicz wybrane potrawy i czynności

[quads id=5]

Oprócz godziny snu należy ściśle monitorować przyjmowanie posiłków przed snem. Absolutnie niewłaściwe jest spożywanie alkoholu, kawy lub napojów energetyzujących przed snem, nie należy spożywać ciężkich potraw i cukrów. Ciało jest wtedy zajęte rozkładaniem tych wysokoenergetycznych pokarmów i nie odpoczywa.

Nie zaleca się oglądania telewizji lub pracy z komputerem, telefonem komórkowym przed pójściem spać. Powinieneś unikać wyświetlaczy przez co najmniej godzinę przed pójściem spać. Kiedy z nimi pracujesz, mózg jest w stanie wysokiej czujności i potrzebuje trochę czasu, aby się uspokoić. W przeciwnym razie będziesz miał problemy z zasypianiem, a nawet jeśli ci się uda, mózg nie będzie działał tak, jak powinien podczas snu.

[quads id=4]

Niepozorny składnik pod językiem

Jak już wskazaliśmy, istnieje naturalny środek, który pomoże Ci lepiej spać i dzięki któremu obudzisz się pełen energii i radości życia. A co najważniejsze, nie musisz go kupować, ponieważ najprawdopodobniej masz go w domu.

Sekret tkwi w soli himalajskiej – to różowa substancja, która skutecznie pomaga w walce z migrenami, wspomaga pracę nadnerczy i jest skutecznym bojownikiem z wieloma chorobami. Ponadto jest popularna wśród osób, które próbują zrzucić kilka kilogramów, ponieważ jest przydatna w procesie odchudzania.

[quads id=3]

Dodatkowo może wpływać na poziom serotoniny (hormonu dobrego samopoczucia i szczęścia), dlatego jest również popularna w leczeniu depresji. Ale co najważniejsze, sól himalajska stabilizuje poziom melatoniny, hormonu decydującego o jakości snu.

Jedyne, co musisz zrobić przed snem, to wymieszać 5 łyżeczek miodu organicznego z 1 łyżeczką soli himalajskiej w dowolnym szklanym słoiku. Jedną łyżeczkę tego produktu umieść pod językiem przed pójściem spać i zażywaj przez kilka dni z rzędu. Już po kilku dniach poczujesz znacznie lepszy sen i obudzisz się świeży i pełen energii.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: