Potężna mieszanka do picia rano i wieczorem dla stabilnej utraty wagi

stabilna utrata wagi

Powszechnym błędem jest przekonanie, że odchudzanie polega na głodzeniu i ćwiczeniach.

[quads id=8]

W rzeczywistości chodzi o przyjęcie zdrowego stylu życia, który obejmuje dobrze zbilansowaną dietę i pewną aktywność fizyczną.

Jeśli chcesz całkowicie pozbyć się nadmiaru tłuszczu ze swojego ciała, ten niesamowity napój spalający tłuszcz jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

[quads id=10]

Oprócz tego, że jest niezwykle korzystny dla redukcji kilogramów, jest również bardzo łatwy do przygotowania. Ponieważ jest całkowicie naturalny można go spożywać codziennie bez przerwy!

Składniki:

[quads id=9]
  • pół  laski cynamonu
  • 1 łyżka miodu
  • 1 łyżka sok z cytryny

Przygotowanie i stosowanie:

Zacznij od umieszczenia szklanki wody wody w małym rondlu. Dodaj laskę cynamonu. Gotuj na średnim ogniu przez 5-10 minut.

[quads id=5]

Odcedź mieszaninę (możesz użyć papierowego filtra do kawy) do dużego kubka.

Kiedy przestygnie dodaj cytrynę i miód. Mieszaj, aż dobrze połączą się ze sobą składniki. Teraz możesz cieszyć się wzmacniającą zdrowie, spalającą tłuszcz herbatą.

Korzyści zdrowotne

[quads id=4]

W przeciwieństwie do innych słodzików, miód jest znacznie korzystniejszy dla obniżenia poziomu cukru we krwi i cholesterolu.

W rzeczywistości to super jedzenie jest bogate w ważne enzymy, minerały, witaminy i polifenole, z których wszystkie wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, utrzymując go w zdrowiu i wolnym od stanów zapalnych.

[quads id=3]

To znacząco przyczynia się do każdego wysiłku związanego z utratą wagi, ponieważ zmniejsza niezdrowe pragnienia przy jednoczesnym zwiększaniu poziomu energii.

Ponadto miód aktywuje hormony spalające tłuszcz, które dają uczucie sytości i zmniejszają apetyt.

Bogaty we flawonoidy i witaminę C sok z cytryny wspomaga układ odpornościowy i zmniejsza uszkodzenia spowodowane stresem oksydacyjnym, główną przyczyną stanu zapalnego.

[quads id=7]

Według japońskiego badania polifenole cytrynowe mogą skutecznie zmniejszyć przyrost masy ciała wywołany niezdrową dietą i gromadzeniem się tkanki tłuszczowej.

Ponadto cytryny poprawiają wrażliwość na insulinę i utrzymują organizm w trybie spalania tłuszczu.

Oprócz zwiększenia metabolizmu spowalniają również trawienie skrobi i zapobiegają gromadzeniu się tłuszczu.

Cynamon utrzymuje poziom cukru we krwi pod kontrolą, zwiększając wrażliwość na insulinę.

Ponadto kontroluje poziom cholesterolu i stymuluje przepływ krwi do mięśni podczas ćwiczeń i spalania tłuszczu.