Strona głównaZdrowiePotężny napój do leczenia astmy i niedokrwistości

Potężny napój do leczenia astmy i niedokrwistości

Ponieważ figi są dostępne przez cały rok, można stworzyć z nich potężny napój, który obniży poziom cholesterolu i poprawi trawienie. Ten napój może też pomóc przy astmie, obniżeniu cholesterolu i anemii.

Figi są owocami wysoko cenionymi na całym świecie. Mogą one być uprawiane w ogrodzie i jako ozdobna roślina ze względu na egzotyczne liście.

Pij w leczeniu astmy, cholesterolu i anemii

Figi są pełne wapnia, potasu i cynku. Są też źródłem żelaza i witamin C, E, K i A. Powinieneś wiedzieć, że suszone figi mają więcej kalorii niż świeże, więc powinny być spożywane w małych ilościach, aby uniknąć przyrostu masy ciała.

Ten napój poprawi zdrowie układu trawiennego, pomoże obniżyć poziom złego cholesterolu i zmniejszyć problemy ze strony układu oddechowego.

Składniki:

-40 fig
-Oliwa z oliwek

Przygotowanie:

Umieścić 40 suszonych figi w słoikach i zalej oliwą z oliwek. Zakręć i odstaw na około 40 dni. Figury mają tendencję do wchłaniania oleju w tym czasie, w ten sposób skoncentrują swoje właściwości.

Cofające się dziąsła można leczyć za pomocą tego oleju

Istnieją jednak naturalne rozwiązania, które mogą złagodzić ten problem. Cofające się dziąsła odchodząc od zęba odsłaniają jego delikatny korzeń. Odsłonięte szyje to bardzo nieprzyjemny...

Stosowanie:

Zjedz figę przed każdym posiłkiem. Konieczne jest użycie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły