Strona głównaZdrowiePozbądź się bólu stawów, pleców i rwy kulszowej

Pozbądź się bólu stawów, pleców i rwy kulszowej


Olej rycynowy jest niezwykle korzystny dla Twojego zdrowia, posiada wiele pozytywnych związków i ma silne właściwości lecznicze.

Dlatego jest on stosowany w wielu zabiegach dotyczących różnych problemów zdrowotnych i zapewniających pozytywne efekty. Skutecznie łagodzi stany zapalne oraz zwalcza wirusy i bakterie.

Jego korzystne efekty

znane są od tysięcy lat, używano go już w starożytnych Indiach. Zostało naukowo udowodnione, że jest on bogaty w zdrowe tłuszcze i kwasy tłuszczowe, takie jak kwas rycynowy. Ma potężne właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwbólowe i przeczyszczające, a zatem jest niezwykle pomocny w przypadku rwy kulszowej, bólu stawów i pleców.


Ponadto stymuluje

wzrost włosów, nawilża skórę, usuwa przewlekłe zaparcia, wzmacnia układ immunologiczny oraz łagodzi problemy związane z żołądkiem i jelitami, również usuwa trądzik, brodawki i torbiele.Ze względu na jego niesamowite właściwości olej rycynowy jest często stosowany w produktach kosmetycznych, ponadto  jest on stosowany do produkcji kauczuków, farb, lakierów i tkanin.

Chcąc złagodzić ból pleców,

zapalenie stawów, pozbyć się rwy kulszowej należy: Umieścić olej na bolącym obszarze i delikatnie masować, powtórz cały proces kilka razy dziennie, aż do momentu wystąpienia poprawy.Sprawdź To!  Koniec z retencją płynów i obrzękiem, zastosuj ten żel

loading...
loading...
Sprawdź To!  Oczyść płuca, które wdychasz każdego dnia lub kiedy palisz papierosy
>