HomeZdrowiePozbądź się nieświeżego oddechu...

Pozbądź się nieświeżego oddechu na dobre stosując 1 składnik


Nie ma wątpliwości, że soda oczyszczona jest jednym z najczęstszych składników kuchennych. W rzeczywistości prawdopodobnie znajduje się we wszystkich kuchniach na całym świecie. 

Ale ten wszechstronny produkt kuchenny ma długą listę zastosowań, które wykraczają daleko poza kuchnię.

Może być stosowany do czyszczenia, higieny osobistej, ale także jako naturalny środek na wiele problemów zdrowotnych.

Jeśli chodzi o używanie sody oczyszczonej do radzenia sobie z powszechnymi problemami zdrowotnymi, nie ma lepszego narzędzia do higieny jamy ustnej niż ten środek.

Chodzi o to, że zdrowie jamy ustnej jest najbardziej dotknięte brakiem równowagi kwasowej w organizmie, co prowadzi do wielu problemów zdrowotnych, w tym nieświeżego oddechu.

Co robi soda oczyszczająca to zbilansowanie kwaśnych poziomów w organizmie.

Halitoza, czyli nieświeży oddech jest nieprzyjemnym i często kłopotliwym problemem dla wielu osób. Zwykle wynika to z pozostałościach po kwaśnych pokarmach, w tym cukru i białka, które przyklejają się do zębów, języka i ust.

Korzystanie z sody oczyszczonej do higieny jamy ustnej może przywrócić równowagę ph w jamie ustnej i zapobiec halitozie.

Sprawdź to ➡ ➡  Uważaj na kleszcze, tegoroczne kleszcze przenoszą niebezpieczną infekcję

Wskazówki :

Wymieszaj ½ łyżeczki sody oczyszczonej ze szklanką wody, a następnie wypłucz nią suta. To najskuteczniejszy zabieg domowy przeciw nieświeżemu oddechowi.


ZOBACZ TAKŻE