Pozbądź się zapalenia zatok w ciągu 30 sekund dzięki tej prostej metodzie

Infekcje zatokowe są jednymi z najczęstszych dolegliwości dnia dzisiejszego. Średnio ponad miliard dolarów wydawane jest rocznie na leki bez recepty stosowane w leczeniu zapalenia zatok.

” Choroba zatokowa odpowiada za 16 milionów wizyt u lekarza i 150 milionów złotych wydanych na leki na receptę.

Ludzie cierpiący na alergie, astmę, blokady strukturalne w nosie lub zatokach lub osoby z osłabionym układem odpornościowym są bardziej podatni na tą chorobę. ”

Zapalenie zatok jest stanem zapalnym wyścielonych tkanek zatok. Zatoki to wypełnione powietrzem ubytki zlokalizowane w czole i okolicach nosa głowy. Kiedy te wgłębienia wypełniają się płynem, są narażone na infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybicze.

Ponadto alergiczny nieżyt nosa jest innym powszechnym stanem, który prowadzi do infekcji zatok w wyniku obrzęku błony śluzowej nosa. Do innych czynników przyczyniających się do tego należą przegięta przegroda lub zmiana w jamie nosowej, polipach nosa i przeziębienia.

Rodzaje zapalenia zatok

Ostre zapalenie zatok trwa miesiąc lub krócej. Niektóre z objawów obejmują bóle twarzy i katar.

Podostre zapalenie zatok trwa 1-3 miesiące.

Przewlekłe zapalenie zatok to stan zapalny trwający co najmniej miesiąc lub nawet dłużej.

Nawracające zapalenie zatok pojawia się kilka razy w roku.

Naturalne lekarstwo na zapalenie zatok

Infekcję zatok można skutecznie leczyć octem jabłkowym. Ten powszechny składnik jest bogaty w witaminy, minerały i przeciwutleniacze, które mogą pomóc złagodzić wszystkie objawy infekcji zatok i skutecznie go leczyć w mgnieniu oka. Oto recepta:

Składniki:

  • 1/2 szklanki wody
  • 1/4 szklanki niefiltrowanego octu jabłkowego
  • 1 łyżka miodu
  • 1 łyżeczka pieprzu cayenne
  • 1 cytryna, sok

Przygotowanie:

Zagotuj wodę i wymieszaj ją z ocet jabłkowy w szklance wody. Następnie dodaj miód i pieprz Cayenne i dobrze wymieszaj. Na koniec dodaj cytrynę i spożywaj lekarstwo, aż poczujesz się lepiej.

Użyj :

Przyjmuj lekarstwo dwa razy dziennie – rano przed śniadaniem i wieczorem przed pójściem spać. Kontynuuj leczenie, aż poczujesz ulgę.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: