Strona głównaZdrowiePożegnaj się z wysokim ciśnieniem krwi, poziomem cholesterolu

Pożegnaj się z wysokim ciśnieniem krwi, poziomem cholesterolu

W dzisiejszych czasach każdy posiłek naładowany jest tonami soli, niezdrowymi tłuszczami i masą cukru. Każdy z nich wywołuje szereg poważnych dolegliwości, a także zwiększa ryzyko chorób serca, które obecnie są największą przyczyną zgonów na świecie.
Kontroluj poziom cholesterolu i ciśnienie krwi, pamiętaj o aktywności fizycznej, utrzymuj prawidłową masę ciała, a także unikaj papierosów i alkoholu. To najważniejsze rzeczy, aby chronić swój ogólny stan zdrowia i zapobiec poważnym problemom zdrowotnym.
Dodatkowo warto zapobiegawczo stosować naturalne rozwiązania takie jak to poniższe.
Składniki:

Masz afty? 5 sposobów jak szybko się ich pozbyć!

Przeszkadzają ci one w ciągu dnia, przeszkadzają ci podczas jedzenia. Aby szybciej się ich pozbyć możesz wypróbować te domowe sposoby. Afty nie są stanem, który...

1 ząbek czosnku

sok z 1/2 cytryny

1/2 łyżeczki imbiru, tarty1 łyżka octu jabłkowego

1 łyżka miodu

Przygotowanie:

Wszystkie składniki umieść w blenderze i zmiksuj, aż uzyskasz jednolitą masę. Umieść powstałe lekarstwo w słoiku i przechowuj w lodówce.
Stosowanie:4 sposoby na wykorzystanie czosnku w leczeniu nadciśnienia

Czy wiesz, że czosnek jest jednym z tych naturalnych produktów, które według wielu badań są doskonałymi obrońcami zdrowia serca? Dzięki nim, w połączeniu z zabiegami...

Spożywaj jedną łyżeczkę tego środka przed posiłkami. Jeśli masz kłopoty z połykaniem to zawsze można dodać odrobinę wody, aby uzyskać łagodniejszy smak.

TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły