Strona głównaZdrowieMasz problem ze stawami? Wystarczy użyć skórek od cytryny!

Masz problem ze stawami? Wystarczy użyć skórek od cytryny!

Wszyscy jesteśmy świadomi zdrowych właściwości, które posiadają cytryny. Pozytywnie wpływają na żołądek, wątrobę oraz układ odpornościowy i sercowo-naczyniowy.

Sok z buraków, który odtruwa wątrobę i okrężnicę, oto jak go przygotować

Swój charakterystyczny czerwony kolor zawdzięcza silnym przeciwutleniaczom znanym jako betacyjanina, które zmniejszają ryzyko zachorowania na raka, choroby serca, cukrzycę itp. Przeciwutleniacze, które są zawarte w...

Często można zapobiegać różnym chorobom spożywając cytryny: grypa, kamienie nerkowe, wysokie ciśnienie krwi, zapalenie oskrzeli itp.

Oferujemy przepis, który może być stosowany do leczenia stawów lub jako powłoka zabezpieczająca

Składniki:    • 2 cytryny
    • Słoik


  • Oliwa z oliwek

Przygotowanie:

Obierz cytryny i umieść ich skórki w słoiku. Następnie napełnij słoik oliwą z oliwek tak, aby zakryła ona skórki. Zamknij mocno i przechowuj przez 2 tygodnie. Następnie nałóż mieszaninę na gazę i nałóż na bolesny staw.


Walcz z osteoporozą za pomocą tych naturalnych środków

To normalne, że musisz zaakceptować pewne rzeczy w ramach procesu starzenia się. Dla niektórych osób starzenie się wiąże się z zaburzeniami poznawczymi lub bólami związanymi...

Najlepszy wynik zostanie osiągnięty, jeśli wykonasz ten zabieg przed snem, dzięki czemu powłoka będzie działać przez noc, ale jeśli to niemożliwe, umieść gazę i leż nieruchomo przez 3-4 godziny.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły