Strona główna Zdrowie Nigdy już nie pójdziesz do łóżka bez cytryny w skarpetkach

Nigdy już nie pójdziesz do łóżka bez cytryny w skarpetkach

Tak wiemy, że to brzmi trochę dziwnie, ale nie mów nic, zanim nie spróbujesz tego pomysłu. Kiedy zobaczysz jakie  niesamowite efekty otrzymasz podzielisz się tym pomysłem ze znajomymi, najlepiej spróbować tej niesamowitej sztuczki wieczorem, przed pójściem spać – zaufaj nam.

Wszyscy wiemy, że jedną z pierwszych oznak zimnych dni jest wysuszona skóra, a przede wszystkim pięty.

Istnieje wiele różnych drogich kremów i innych użytecznych sztuczek, ale wszystkie one wymagają dużo wysiłku lub są zbyt drogie. Dodatkowo wszystkie te sposoby nie dają wymiernych efektów jakie chcieliśmy otrzymać.

Możesz spróbować tej prostej sztuczki z cytryną – wieczorem przed pójściem spać. Zabieg ten jest bardzo prosty i łatwy do wykonania, a uczyni, że Twoje stopy staną się piękne i miękkie ponownie, wystarczy postępować zgodnie z prostymi instrukcjami.

Oto co trzeba zrobić:

Cytryna powinna być wystarczająca duża, aby pokryć całą powierzchnię pięty. Weź cytrynę i przetnij ją na pół, wyciśnij sok (można go wykorzystać np. na lemoniadę), ale nie wyrzucaj skórki z cytryny, ponieważ jest to główny składnik leczenia suchych pięt.

Kiedy wyciskasz sok z cytryny, należy być ostrożnym i upewnić się, że miąższ pozostał w środku. Następnie należy umieścić połówki cytryny na pietach. Uwaga: połówki cytryny powinny obejmować pięty na całej powierzchni.

Możesz czuć się dziwnie na początku, ale można się do tego przyzwyczaić.

Na sam koniec załóż skarpetki na stopy w celu unieruchomienia skórek z cytryny. Musisz tak wytrzymać co najmniej godzinę, ale można uzyskać lepsze wyniki, jeśli zostawisz je na piętach na noc. Będziesz zaskoczony wynikami, sok z cytryny działa jako peeling chemiczny i usuwa pęknięcia i suchą skórę.

Powinieneś wiedzieć, że wiele różnych ludzi na całym świecie próbowało tego prostego, ale niezwykle skutecznego leczenia.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Wczesne wykrycie ma kluczowe znaczenie dla skutecznego leczenia choroby nerek. Ponieważ znaki ostrzegawcze zaczynają się pojawiać na długo przed wystąpieniem choroby, ich rozpoznanie może...
Czy wiesz co to jest glutaminian sodu E621? Czy kiedykolwiek słyszałeś o tej substancji? Zdziwisz się, że spożywasz go codziennie, a on sieje spustoszenie w...
Paradontoza (zapalenie przyzębia) jest poważną infekcją dziąseł, która uszkadza tkankę miękką i niszczy kość podtrzymującą zęby. W tym artykule dowiesz się jakie są przyczyny, objawy...
Kamienie żółciowe mogą blokować przewód żółciowy i powodować bóle brzucha.Dowiedz się, jak rozpoznać objawy i jakie są opcje leczenia. Kamienie żółciowe co to jest? Twój pęcherzyk żółciowy jest małym...
Żołądek znajduje się między jelitem cienkim, a przełykiem, jego główną funkcją jest rozkładanie i trawienie pokarmu. Na trawienie mogą wpływać różne warunki i czynniki,...