Przepis z Biblii. To potężne lekarstwo, które ma 3,5 tyś lat leczy wszystkie choroby

Drzewa oliwne wraz z owocami i liśćmi od dawna używane są jako żywność i lekarstwo.

Liście oliwne mogą być używane do leczenia zapalenia płuc, gruźlicy, rzeżączki, wirusowego zapalenia wątroby typu B, grypy, opryszczki, zapalenia opon mózgowych i wielu innych, ze względu na ich aktywny związek znany jako oleuropeina.

Ponadto, liście są korzystne w leczeniu infekcji pooperacyjnych, grzybów i bakterii ze względu na silne przeciwpasożytnicze, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne działanie oleuropeiny.

Stary środek w postaci herbaty

Herbata z liści oliwnych jest wyjątkowo korzystna dla gruźlicy, rzeżączki, zapalenia płuc, zapalenia opon mózgowych, grypy, opryszczki, zespołu chronicznego zmęczenia, zapalenia wątroby typu B, miażdżycy, zatrucia jadem kiełbasianym, malarii, wrzodów żołądka, błonicy, infekcji dróg moczowych i zapalenia mózgu.

Herbata z liści oliwnych wzmocni również układ odpornościowy i zwiększy energię. Powinna być spożywana po chemioterapii lub w celu złagodzenia stresu.

Oto przepis na stare remedium z liści oliwnych

Składniki:

  • 15-20 suszonych liści oliwnych
  • 2-3 l wrzącej wody

Zbierz liście na wiosnę i pozwól im wyschnąć. Następnie umieść suche liście w szklanym słoju i trzymaj je w chłodnym i ciemnym miejscu.

Weź 15-20 liści i włóż je do wrzącej wody. Gotuj przez 10 minut. Wyjmij liście i pozwól cieczy ostygnąć przez 15 minut.

Opcjonalnie możesz dodać miód lub cytrynę. Herbata ta poprawi ogólny stan zdrowia i zaleca się spożywać ją przez kilka tygodni z rzędu, aby doświadczyć wszystkich korzyści zdrowotnych.