Strona główna Zdrowie Przypadkowo odkryto lek, który może zabić raka w 48 godzin!

Przypadkowo odkryto lek, który może zabić raka w 48 godzin!

Ostatnio grupa kanadyjskich naukowców odkryła, że ​​istnieje skuteczne zioło, które może zabić raka naturalnie i bez skutków ubocznych w zaledwie 2 dni! Informacja ta pochodzi z Uniwersytetu w Windsor, gdzie naukowcy badali wpływ dandelionu na komórki rakowe.

Projekt rozpoczął się, gdy jeden onkolog odkrył związek pomiędzy herbatą z korzenia mniszka lekarskiego, a niższym ryzykiem wystąpienia raka.

Pamela Ovadje jest doktorem na Uniwersytecie, który odkrył zalety tego korzenia. W jednym z reportaży powiedziała:

„Jeden z onkologów, który pracował z nami, opowiedział nam niewiarygodną historię kobiety chorej na raka, która codzienne piła herbatę z korzenia mniszka lekarskiego, a jej wyniki z dnia na dzień były coraz to lepsze.

Od razu zaczęliśmy badać tę herbatę, aby zobaczyć jak inni chorzy reagują na nią, ale byliśmy dość sceptycznie nastawieni.

Pomyślałam, że mniszek lekarski rośnie na całym świecie i jeśli w ogóle jest w nim coś niezwykłego, ludzie dawno już by to odkryli.”

„Odkąd rozpoczęliśmy ten projekt udało nam się stworzyć ekstrakt z mniszka lekarskiego i używać go do wielu rodzajów raka w laboratorium. Zaobserwowaliśmy skuteczność przeciw komórkom białaczkowym, rakowi okrężnicy i rakowi trzustki oraz przewlekłej białaczce szpikowej.

Odkryliśmy, że korzeń mniszka lekarskiego ma bardzo silny wpływ na komórki rakowe nie szkodząc jednocześnie zdrowym komórkom. Ponadto badania potwierdziły skuteczność tego preparatu u myszy z przeszczepionymi ludzkimi komórkami rakowymi.”- opowiada Pamela.

Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego został dopuszczony do badań wykonywanych na ludziach w 2015 roku i znajduje się w pierwszej fazie badań nad leczeniem chłoniaka i białaczki.

Dr Sciarra Pandi, biochemik i jeden z liderów badań, uważa ten ekstrakt jako jeden z najbardziej skutecznych naturalnych środków zaradczych przeciwko śmiertelnej choroby jaką jest rak.

JAK TO DZIAŁA?

Wyciąg działa poprzez wywołanie apoptozy w komórkach nowotworowych. W prostszy sposób sprawia, że ​​komórki nowotworowe popełniają samobójstwo bez uszczerbku dla zdrowych komórek w jakikolwiek sposób. Choć badania nadal są w początkowej fazie, okazały się mieć wielki potencjał i mogą stanowić podstawę przyszłego leczenia.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Jeśli cierpisz z powodu podwyższonego poziomu złego cholesterolu oraz wysokiego ciśnienia krwi radzimy spróbować tej metody zapoczątkowanej przez Amiszów, której oni używają od wieków. Ta potężna mieszanka...
Marchew uważa się za jedno z najbardziej popularnych warzyw. Jest także uniwersalna, ponieważ może być jedzona ugotowana, surowa lub w postaci soku. Charakterystyczny kolor marchewki wytwarzany...
Słaba jakość włosów jest częstym problemem kosmetycznym u wielu kobiet. Jeśli tęsknisz za błyszczącymi, silnymi i zdrowymi włosami dobrze trafiłaś! Wiele kobiet doświadczyło nadzwyczajnych korzyści z...
Nie ma wątpliwości, że kawa jest najczęściej spożywanym napojem z samego rana, z jednej strony podnosi ona poziom energii i przygotowuje nas do nadchodzącego dnia, z...
Czy regularnie oczyszczasz jelita, a szczególnie jelito grube? Uważa się, że czysta okrężnica jest niezbędna do utrzymania zdrowego i zrównoważonego organizmu poprzez detoksykację i poprawę samopoczucia.  W...