Przypadkowo odkryto lek, który może zabić raka w 48 godzin!

Ostatnio grupa kanadyjskich naukowców odkryła, że ​​istnieje skuteczne zioło, które może zabić raka naturalnie i bez skutków ubocznych w zaledwie 2 dni! Informacja ta pochodzi z Uniwersytetu w Windsor, gdzie naukowcy badali wpływ dandelionu na komórki rakowe.

Projekt rozpoczął się, gdy jeden onkolog odkrył związek pomiędzy herbatą z korzenia mniszka lekarskiego, a niższym ryzykiem wystąpienia raka.

Pamela Ovadje jest doktorem na Uniwersytecie, który odkrył zalety tego korzenia. W jednym z reportaży powiedziała:

„Jeden z onkologów, który pracował z nami, opowiedział nam niewiarygodną historię kobiety chorej na raka, która codzienne piła herbatę z korzenia mniszka lekarskiego, a jej wyniki z dnia na dzień były coraz to lepsze.

Od razu zaczęliśmy badać tę herbatę, aby zobaczyć jak inni chorzy reagują na nią, ale byliśmy dość sceptycznie nastawieni.

Pomyślałam, że mniszek lekarski rośnie na całym świecie i jeśli w ogóle jest w nim coś niezwykłego, ludzie dawno już by to odkryli.”

„Odkąd rozpoczęliśmy ten projekt udało nam się stworzyć ekstrakt z mniszka lekarskiego i używać go do wielu rodzajów raka w laboratorium. Zaobserwowaliśmy skuteczność przeciw komórkom białaczkowym, rakowi okrężnicy i rakowi trzustki oraz przewlekłej białaczce szpikowej.

Odkryliśmy, że korzeń mniszka lekarskiego ma bardzo silny wpływ na komórki rakowe nie szkodząc jednocześnie zdrowym komórkom. Ponadto badania potwierdziły skuteczność tego preparatu u myszy z przeszczepionymi ludzkimi komórkami rakowymi.”- opowiada Pamela.

Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego został dopuszczony do badań wykonywanych na ludziach w 2015 roku i znajduje się w pierwszej fazie badań nad leczeniem chłoniaka i białaczki.

Dr Sciarra Pandi, biochemik i jeden z liderów badań, uważa ten ekstrakt jako jeden z najbardziej skutecznych naturalnych środków zaradczych przeciwko śmiertelnej choroby jaką jest rak.

JAK TO DZIAŁA?

Wyciąg działa poprzez wywołanie apoptozy w komórkach nowotworowych. W prostszy sposób sprawia, że ​​komórki nowotworowe popełniają samobójstwo bez uszczerbku dla zdrowych komórek w jakikolwiek sposób. Choć badania nadal są w początkowej fazie, okazały się mieć wielki potencjał i mogą stanowić podstawę przyszłego leczenia.

POPULARNE ARTYKUŁY

POPULARNE ARTYKUŁY


loading...
loading...

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Pij ten napój każdego ranka na pustym żołądku i pożegnaj się z tłuszczem z brzucha!

Przepis ten wypróbowany przez wiele kobiet okazał się bardzo skuteczny w spalaniu tłuszczu i zmniejszaniu złego poziomu cholesterolu we krwi. Na plus jest również to,...

Oczyść swoje tętnice wykorzystując mieszankę z cytryny i czosnku

Czosnek i cytryna należą do najzdrowszych produktów na ziemi. Ich połączenie powoduje, że mają jeszcze silniejsze właściwości lecznicze.Czosnek jest skutecznyw rozrzedzaniu krwi i zapobiega powstawaniu zakrzepów...

Pokarmy, które pomagają zapobiegać rakowi piersi

Wykonanie samodzielnych badań piersi każdego miesiąca i mammografia po 40 roku życia ( lub przed tym wiekiem, jeśli masz rodzinną historię raka piersi) są najlepszymi sposobami...

Otyłość – poznaj 10 wiodących przyczyn przyrostu masy

Otyłość jest jednym z największych problemów zdrowotnych na świecie. Jest związany z kilkoma pokrewnymi schorzeniami, zwanymi zespołami metabolicznymi. Należą do nich wysokie ciśnienie krwi, podwyższony poziom...

Ta kobieta wyleczyła cukrzycę spożywając ten napój

Cukrzyca jest chorobą przewlekłą, która powstaje kiedy nasz organizm nie jest w stanie wyprodukować dostatecznej ilość insuliny, której ludzkie ciało w danym momencie potrzebuje.Insulina jest hormonem...

Cały świat oszalał na punkcie tego sernika z trzech składników!

Lubicie jeść sernik, to dobrze trafiliście. Będziesz potrzebować 3 bardzo proste składniki.  Oto, co trzeba zrobić - wystarczy postępować zgodnie z prostymi instrukcjami zawartymi...