To jak przytulasz partnera dużo mówi o waszym związku

Nikt nie jest ekspertem od spraw sercowych, ale jesteśmy przekonani, że istnieje kilka zauważalnych znaków w każdym związku, które mogą zwiastować coś dobrego albo złego.

W tym przypadku chcieliśmy ukazać Wam, że nawet sposób to jak Ty lub partner ciebie przytula ma wielkie znaczenie odnośnie Waszej wspólnej przyszłości.

Przytulanie jakby nadszedł koniec świata

Mocne przytulanie tak jakby nie chciało się wypuścić partnera z rąk zwane także zakleszczeniem. Ten uścisk oznacza bardzo poważny związek, a partnerzy są wprost w skowronka mogąc ze sobą być. Jeżeli takie przytulanie występuje po kilku latach istnienia związku należy porozmawiać z partnerem, bo może ono być problemem, gdyż partner jest zbyt zazdrosny o Ciebie i boi się, że Cię straci.

Przytulanie z minimalnym kontaktem

Dolna część Waszych ciał znacznie oddala się od siebie podczas przytulania. Jest to znak ostrzegawczy, Twój partner jest przygnębiony, trapi go coś dotyczące Twojej osoby lub po prostu jest mu niewygodne z Tobą. Chyba, że niedawno się kłóciliście to należy zdawać sobie sprawę z tego uścisku i nadal jesteście na siebie obrażeni.

Przytulanie z nogami owiniętymi wokół talii

Ten uścisk sugeruje, że istnieje ogromny pociąg fizyczny między wami i że oboje partnerzy są naprawdę zafascynowani tą drugą osobą. Jeśli ty i twój partner często przytulacie się w ten sposób oznacza , że masz bardzo aktywne życie w sypialni.

Jeden przytula, drugi tylko stoi

Ten uścisk zwany jest potocznie jednokierunkowym. Jeżeli to ty kiedy spotykasz swojego partnera i rzucasz mu się na szyję, ściskają z całych sił, a on tylko stoi może oznaczać problemy. Prawdopodobnie nie zależy mu już na Twojej osobie i całą tą sytuację można porównać do roweru, na jednym kole daleko się nie zajedzie.

Przytulanie i kontakt wzrokowy

Jest to najbardziej intymny sposób przytulania. W tym przypadku dochodzi do połączenia ciał i dusz, jak to się mówi, „Oczy są zwierciadłem duszy”. Więc jeśli często przytulacie się w ten sposób można powiedzieć, że związek jest bardzo solidny.

Pół przytulaniec

Również nazywany „przyjacielski przytulaniec”. Ten rodzaj uścisku oznacza, że nie jesteś tylko w miłosnych związku ze swoim partnerem, ale również jesteście najlepszymi przyjaciółmi. Jeżeli w ten sposób spacerujecie, możecie być zadowoleni, gdyż wiąże Was bardzo silny związek.

Przytulanie od tyłu

Oznacza, że w związku jest zaufanie i bezpieczeństwo. Osoba, która jest z przodu ukazuje zaufanie wobec partnera, osoba stojąca z tyłu chcę chronić swoją ukochaną osobę. Jest to najpiękniejszy z uścisków i oznacza, że między Wami jest wielka, wspaniała miłość.

Przytulanie w swoim wyśnionym świecie

Mimo tego, że nie jest to rodzaj przytulania, ale chodziło nam, że osoby tulące się do siebie są w swoim świecie, nie zważają na otaczający ich świat i przechodzących obok ludzi. Dla nich nie ma znaczenia, która jest godzina, pora dnia czy miejsce mają ochotę na przytulanie to po prostu to robią!

PODOBNE ARTYKUŁY


loading...
loading...

POPULARNE ARTYKUŁY

Pozbądź się tzw. oponki pijąc ten znakomity napój przez 5 dni

Może wydawać się to niewiarygodne, ale jest to najprostszy i najbardziej skuteczny sposób, aby stracić 3 kg w mniej niż tydzień, bez głodzenia się...

W ciągu zaledwie 3 dni oczyścisz wątrobę, schudniesz

Kiedy spożywamy zbyt dużą ilość jedzenia nasze ciało przekształca nadmiar tej żywności w tłuszcz, zmuszając jednocześnie wątrobę do pracy z większą prędkością w celu wyeliminowania toksyn, co...

Tylko 2 łyżeczki tego preparatu będą topić tłuszcz wokół brzucha jak szalone

Ten naturalny tonik jest bogaty w witaminy i minerały i jest szczególnie polecany do detoksykacji i spalania tłuszczu.Główne składniki receptury mają silne właściwości spalania...

Tylko jedna szklanka tego napoju usunie toksyny z organizmu i oczyści nerki

Zmęczenie, zakażenia lub nawet przeziębienie są najczęstszymi oznakami, że Twoje ciało jest pełne toksyn i domaga się ich usunięcia, czyli musisz wykonać tak zwany...

Odtruwaj wątrobę i oczyszczaj krew za pomocą buraków

Buraki to dużo więcej niż zwykłe warzywo korzeniowe. Głęboko w ich genialnym purpurowym sercu znajduje się duży zestaw przeciwutleniaczy i witamin, które są bardzo korzystne dla...

Jak aktywować spalające tłuszcz hormony i schudnąć?

Każdy program odchudzania wymaga dużego wysiłku, ale przychodzi czas, gdy osiągniesz płaskowyż, a twoje ciało po prostu nie będzie już spalać tłuszczu. Istnieją jednak...