Jak schudnąć do 8 kg bez wysiłku fizycznego w ciągu 4 tygodni

Ta wspaniała receptura została stworzona przez biznesmena Dave Aspreya, który podzielił się przepisem na wspaniały eliksir odchudzania kilka miesięcy temu z całym światem.

Eliksir wykonany jest z oleju kokosowego i kawy rozpuszczalnej, a co najważniejsze to naprawdę działa!

[quads id=8]

„Spróbuj tego sposobu chociaż raz i nie jedz nic innego na śniadanie. Doświadczysz jednego z najlepszych poranków swojego życia, ciesząc się z bezgranicznej energii. To niesamowite”- powiedział Dave.

[quads id=10]

Ten kremowy napój zrobiony jest z oleju kokosowego i kawy Nescafe, co najważniejsze jest bardzo smaczny i posiada odpowiednią ilość  kalorii jaką należy przyjmować podczas śniadania, co oznacza, że ​​służy jako substytut całego posiłku. W rzeczywistości po wypiciu tej energetycznej bomby, poczujesz się pełen przez minimum następne trzy godziny.

[quads id=9]

Co sprawia, że ​​ten napój jest tak skuteczny to wysokie stężenie tłuszczów. Dlatego też oprócz zapewnienia poczucia sytości, otrzymujesz zastrzyk energii ze względu na efekt kofeiny.

[quads id=5]

Składniki:

  • 1 łyżeczka oleju kokosowego
  • 1 łyżeczka kawy rozpuszczalnej

[quads id=4]

  • Pół łyżeczki kakao
  • 100 ml wrzątku
  • 100 ml mleka (najlepiej migdałowego)

Przygotowanie:

[quads id=3]

Po pierwsze umieść kawę i kakao w kubku i zalej wrzątkiem, dodaj mleko, a na sam koniec olej kokosowy i dokładnie wszystko wymieszaj.

[quads id=7]

Zapewniamy, że napój ten stanie się Twoim ulubionym już po pierwszym spróbowaniu. Poza tym, że ma wspaniały smak jest to jeden z najlepszych sojuszników w walce z nadmiarem kilogramów.