Cytryny są owocami, które oferują wiele korzyści zdrowotnych. Mają szeroki zakres właściwości leczniczych i mogą pomóc w przypadku różnych problemów zdrowotnych. Mają również pozytywny wpływ na żołądek, wątrobę, wzmacniają nasz system immunologiczny i sercowo-naczyniowy.

Cytryny są bardzo skuteczne w zapobieganiu różnym chorobom, w tym kamieniom nerkowym, wysokiemum ciśnieniu krwi, grypie, zapaleniu oskrzeli, itd.

Nie tylko owoc cytryny jest korzystny, ale także jego skórka. Spójrz na ten przepis, który pomoże Ci pozbyć się bólu w stawach!

[su_note note_color=”#1441da” text_color=”#ffffff”]Składniki:[/su_note]

– 2 cytryny

– Oliwa z oliwek

– słoik

[su_note note_color=”#1441da” text_color=”#ffffff”]Przygotowanie:[/su_note]

Obierz cytryny, a następnie skórki umieść w słoiku. Następnie wypełnij słoik oliwą z oliwek, szczelnie zamknij i trzymaj go przez 2 tygodnie w ciemnym miejscu. Po tym okresie odcedź mieszaninę przez gazę.

[su_note note_color=”#1441da” text_color=”#ffffff”]Stosowanie:[/su_note]

Umieść przygotowany olej na bolesnych stawach. Aby uzyskać najlepsze wyniki, wykonaj cały proces przed pójściem do łóżka, tak, aby olej działał przez całą noc. Jeśli nie możesz umieścić kompresji na noc, zastosuj ją w ten sam sposób i pozostań nieruchomo przez 3-4 godziny.
loading...
loading...

Aktualizacja: 30 sierpnia 2018