Sól I olej: mieszanka lecznicza usuwająca ból stawów i kości

Wiele osób cierpi na zapalenie kości co ma poważne konsekwencje zdrowotne, ale nie jest niemożliwe do wyleczenia. Poniższy przepis gwarantuje pozbycie się bólu i pomoże ci pozostać wolnym od bólu w przyszłości.

Jest to dość proste do zrobienia, wszystko czego potrzebujesz to oliwa z oliwek i sól.

Składniki:

  • 10 łyżek soli
  • 20 łyżek oliwy z oliwek

Przygotowanie:

Połącz składniki i wlej mieszankę do szklanej butelki, słoika. Przechowuj przez kilka dni.

Stosowanie:

Masuj bolesny obszar za pomocą tej mieszanki przez 2-3 minuty pierwszego dnia. Dodaj kolejne 2-3 minuty każdego dnia, aż dojdziesz do 20 minut.

Po zakończeniu masażu delikatnie usuń nadmiar oleju ze skóry za pomocą mokrego ręcznika. Może to lekko podrażnić skórę, ale możesz nałożyć puder dla dzieci na masowane miejsca, aby złagodzić podrażnienia. Leczenie powinno trwać około 10 dni.

Jeśli zastosujesz ten zabieg będziesz zaskoczona wynikami. Poprawia krążenie krwi, regeneruje mięśnie i kości, wzmacnia przepływ krwi w odcinku szyjnym kręgosłupa, poprawia widzenie i eliminuje bóle głowy.

W okresie stosowania zobaczysz drastyczne zmiany, ponieważ twoje ciało się odtruje, co doprowadzi do szybkiego i stabilnego metabolizmu. Leczenie może czasami powodować senność lub zawroty głowy, ale nie martw się to normalne i nie zdarza się często.

Nie ma żadnych innych skutków ubocznych możesz tylko na tym skorzystać i być zaskoczona wynikami.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: