Specjalna letnia promocja na PlayStation 5 w Polsce, aż o 300 zł taniej!

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o oficjalnej promocji na PS5, ale dotychczas obniżki były dostępne jedynie w kilku europejskich krajach. Mamy jednak wspaniałą wiadomość – specjalna oferta została teraz rozszerzona również na nasz kraj.

Historia PS5

PS5 zadebiutowało pod koniec 2020 roku, ale japoński producent musiał zmagać się z licznymi trudnościami, które wpłynęły na dostępność konsoli. Przez wiele miesięcy popyt klientów znacznie przewyższał zdolności produkcyjne. Jednak na początku tego roku firma oficjalnie potwierdziła rozwiązanie wszystkich problemów produkcyjnych i wdrożyła kampanię zachęcającą graczy do aktualizacji z PS4 na PS5.

Niesamowita oferta w Polsce

Oficjalna promocja na PlayStation 5 była wyczekiwana z niecierpliwością w Polsce, i wreszcie jest – konsolę można teraz nabyć za bardzo atrakcyjną cenę 2379 PLN! Oferta jest ważna do 7 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Choć zniżka może wydawać się niewielka, to jednak stanowi znaczące obniżenie w stosunku do poprzedniej ceny, która wynosiła około 2450 PLN bez żadnych dodatków.

Gdzie skorzystać z promocji

Promocyjna cena jest dostępna u wybranych sprzedawców, takich jak Media Expert, Euro RTV AGD, Media Markt i Neonet. Warto jednak zaznaczyć, że promocja nie została jeszcze uruchomiona w sieci Media Expert.

Wybierz swoją opcję

Klienci mają możliwość wyboru PlayStation 5 z lub bez dodatkowych akcesoriów. Dla tych, którzy preferują samą konsolę, ta oferta jest szczególnie korzystna, ponieważ jest to obecnie najniższa dostępna cena.

Sprawdź to ➡ ➡  11 sposobów wykorzystania skórek bananowych: przestań je marnować!

Co przyniesie przyszłość

Circulują plotki, że Sony może obniżyć cenę pierwszego modelu PS5, gdyż pojawią się informacje o odświeżonej wersji na rynku w 2023 roku.

Skorzystaj z okazji

Promocja trwa do 7 sierpnia, więc teraz jest idealny moment, aby skorzystać z tej okazji i zakupić PlayStation 5 w obniżonej cenie. Z coraz większą liczbą gier, w tym niedawno wydanym Final Fantasy XVI oraz nadchodzącymi tytułami, takimi jak Marvel’s Spider-Man 2 i Alan Wake 2, posiadacze PS5 z pewnością będą mieli fantastyczne doświadczenia z grami.

Podsumowanie

Oficjalna letnia promocja na PlayStation 5 w Polsce przynosi wspaniałe wieści dla miłośników gier. Z atrakcyjnym rabatem i obiecującym wyborem gier, to idealny moment, aby zainwestować w przyszłość gamingu next-gen. Nie przegap tej okazji, aby w jak najniższej cenie zdobyć konsolę PS5.


ZOBACZ TAKŻE