Strona głównaZdrowieSpożywaj to każdego ranka, aby przyśpieszyć proces odchudzania

Spożywaj to każdego ranka, aby przyśpieszyć proces odchudzania

Każdego dnia mamy do czynienia z toksynami – jedzenie, powietrze, którym oddychamy, produkty kosmetyczne, wszystko to zawiera składniki, które mogą negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie, a także wagę naszego ciała.

Te zanieczyszczenia stymulują tworzenie się tkanki tłuszczowej, a tym samym utrudniają odpowiednią prace systemu immunologicznego.

Tłuszcz, który znajduje się w naszym organizmie rzeczywiście może przechowywać toksyny przenikające do ciała prosto ze środowiska, w którym żyjemy.


W tym artykule przedstawiamy prostą metodę spalania tłuszczu, która nie wymaga specjalnego wysiłku i możesz ją stosować z zaciszu własnego domu.

Składniki:    • Woda w temperaturze pokojowej – 2 szklanki
    • Sok z cytryny – 2 cytryny


Zobacz też


    • Ocet jabłkowy – 2 łyżeczki
    • Miód – 2 łyżeczki
  • Starty imbir – 1 cm

Przygotowanie i stosowanie:


Wymieszaj wszystkie składniki i natychmiast wypij mieszaninę. Sok ten powinien być przygotowany z rana, zawsze pij go świeżo przygotowanego. Stymuluje on proces trawienia i zapewnia prawidłowe funkcjonowanie wątroby.


Oprócz usuwania tłuszczu, twoje ciało także naturalnie będzie usuwać toksyny, korzystnie wpływa także na regulację cukru we krwi i wyrównywanie pH organizmu.

Czytaj także:  Jak sobie radzić z PMS (zespół napięcia przedmiesiączkowego)

TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły