Stracił 16 kilogramów pijąc ten prosty w przygotowaniu napój

Dieta, którą mamy zamiar Wam zaprezentować została wymyślona przez farmaceutkę Sumiko i jej męża Hitoshi, który schudł 16 kilogramów. Najważniejszą rzeczą jaką trzeba robić to jeść banany w godzinach porannych, a także pić letnią wodę z cytryną.

Letnią wodę z cytryną zalecamy pić kilka razy w ciągu dnia. Będziesz zaskoczony wynikami już w ciągu 2 pierwszych tygodni.

Na śniadanie można zjeść więcej niż 1 świeżego banana, ale się nie przejadać. W przypadku, gdy nie masz akurat bananów wybierz jakiś inny owoc. Jeśli nadal jesteś głodny, odczekaj 15-20 minut, aby głód minie.

Twój obiad i kolacja powinny być regularne, zaleca się nie jeść po 18-stej. Nie ma pewne zasady, jeśli chodzi o obiad i kolację. Ta dieta nie ma nawet zakazanych składników żywieniowych, ale spróbuj unikać smażonych potraw i się nie przejadać.

Jedynym napojem jakim wolno pić w ciągu dnia jest letnia woda (małymi łykami). Po 15-stej można zjeść deser, jak czekolada lub herbatniki, choć zalecane jest zastąpienie tych przekąsek owocami.

Przykładowe menu:

Śniadanie: banany, omlet, grejpfrut

Obiad: 2 jajka na twardo, sałatka z marchewki, brokułów, cebuli, pomidorów

Przekąski: niskotłuszczowy jogurt, garść orzechów

Kolacja: piersi z kurczaka, gotowana marchew