Strona głównaZdrowieSzklanka tego soku wzmacnia mięśnie i obniża ciśnienie krwi

Szklanka tego soku wzmacnia mięśnie i obniża ciśnienie krwi

Zdaniem ekspertów spożywanie pół litra tego soku każdego dnia w sposób ciągły podwoi wartość azotanu w osoczu, co będzie miało pozytywny wpływ na siłę mięśni i obniżenie ciśnienia krwi.

Buraki to wszystko czego potrzebujesz, aby dodać do swojej diety lekarstwo na niedokrwistość, oczyszczenie ciała z toksyn, pobudzenie układu odpornościowego, a także zwiększenie wytrzymałości i dodania energii.

Ten wspaniały produkt jest bardzo popularny wśród sportowców ze względu na możliwość zwiększania wytrzymałości podczas ćwiczeń. Oprócz zwiększania wytrzymałości podczas ćwiczeń, sok z buraka może zwiększyć siłę fizyczną, dzięki zawartości azotanów.

Zgodnie z brytyjskimi badaniami, świeżo przygotowany sok pomaga sportowcom wytrzymać trening, który byłby dłuższy i bardziej wymagający nawet o 16%.

Składniki:

  • 1 kg buraków
  • Sok z 1 cytryny
  • 1 łyżeczka miodu

Przygotowanie:

Obierz buraki, zmiksuj i przełóż do miski. Następnie dodaj miód i sok z cytryny. Odczekaj około 3 godzin, a następnie odcedź przez sito. Mocno wyciśnij buraki, aby uzyskać jak najwięcej soku.

Stosowanie:

Spożywaj świeży sok zaraz po przebudzeniu, na czczo.

Niesamowite zalety olejku rozmarynowego czynią cuda w płucach i pamięci

Jeśli chodzi o super mocne olejki eteryczne, ta właściwość zdecydowanie odnosi się do olejku eterycznego z rozmarynu. Jest to jeden z najpopularniejszych olejków eterycznych...


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły