HomeZdrowieTa domowa maść pomaga...

Ta domowa maść pomaga przy bolesnych stawach już po pierwszym zastosowaniu!

Przygotowuje się go z prostych składników, które można znaleźć w kuchni każdej gospodyni domowej. Przepis jest bardzo skuteczny i pomaga po pierwszym zastosowaniu…

Ta domowa maść pomaga w bolesnych stawach po pierwszym zastosowaniu!

Wszyscy doświadczyliśmy bolesnych odczuć w stawach. Zwykle odczuwamy ból w kolanach, ramionach, łokciach. Czujemy się załamani. Po czterdziestce uważamy, że jest to efekt uboczny starzenia się. Co się stanie, jeśli ból wystąpi za 25-30 lat? Czy to także efekt uboczny starzenia się?

Oczywiście może być ich więcej – uraz, przenoszenie dużego obciążenia, złamania, zapalenie stawów, reumatyzm, ale teraz nie będziemy o tym dyskutować, ale powiemy ci, jak pozbyć się bólu stawów w rekordowym czasie!

Składniki i przygotowanie:

Aby przygotować maść potrzebujesz:

musztardy miodowej

soli

sody

Połącz ze sobą 1 łyżkę stołową wszystkich składników. Wszystko dobrze wymieszaj, aż uzyskasz jednorodną mieszaninę. Umieść go w pustym pudełku po kremie lub w innym pojemniku. To będzie twoja maść ratująca życie.

Stosowanie:

Sprawdź to ➡ ➡  Niezwykły napój z czosnku usuwający wiele chorób!

Nałóż maść na bolesne miejsca i zrób kompres lub załóż folię i obwiąż ciepłym, najlepiej wełniany szal.

Tak to utrzymuj przez 1,5 – 2 godziny. Procedurę najlepiej wykonać przed snem, ponieważ po zdjęciu powłoki bolesny nadgarstek pozostaje w spoczynku. Rano spłucz mieszankę.

Leczenie powtórz przez 4-5 dni z rzędu. Poczujesz efekt już po pierwszej procedurze. Następnie powtórz w razie potrzeby. Maść wystarczy na kilka dni. Trzymaj ją lodówce.


ZOBACZ TAKŻE