Strona głównaZdrowieTo uratowało wielu jego pacjentów przed operacją kręgosłupa: chirurg pokazał proste ćwiczenia, które każdy powinien znać!

To uratowało wielu jego pacjentów przed operacją kręgosłupa: chirurg pokazał proste ćwiczenia, które każdy powinien znać!

Znaczna część populacji ludzkiej ma problemy z plecami i wielu obawia się, że osiągną etap w swoim życiu, w którym konieczna będzie operacja. Rosyjski chirurg pokazuje, jak można tego uniknąć, aby operacja w ogóle nie była konieczna.

Proste ruchy zamiast operacji

Niektóre osoby mają problemy z deformacją kręgosłupa lub krążkami międzykręgowymi, co powoduje u nich nieprzyjemny ból. Możliwymi przyczynami problemów może być siedzący tryb życia, wytężona praca fizyczna, nadmierne obciążenie kręgosłupa, ale także osłabienie mięśni pleców, co może prowadzić do problemów ruchowych.


Dlatego rosyjski chirurg zademonstrował kilka prostych ćwiczeń, które ci pomogą. Nadają się nie tylko dla osób, które borykają się z bólami pleców lub mają problemy z dyskami, ale także jako profilaktyka problemów z kręgosłupem.

Zapobieganie jest złotemPołóż się na plecach, zrelaksuj się i zacznij na przemian zginać kolana. Następnie wyprostuj nogi i podnoś je na przemian. Wszystkie ruchy wykonuj spokojnie, bez pośpiechu.

Następnie możesz ugiąć kolana i położyć jedną nogę na kolanie drugiej nogi. Następnie ponownie ugnij nogi i obróć ciało na boki, z napiętym kręgosłupem. W tym filmie znajdziesz całą serię ćwiczeń, które pomogą Twojemu kręgosłupowi.Zobacz też


Czytaj także:  Jak zwalczyć infekcje dróg moczowych używając naturalnych lekarstw

TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły