Tradycyjne lekarstwo od babci na uporczywy kaszel

Najbardziej popularnymi chorobami dzisiejszego świata jeżeli chodzi o układ oddechowy są: astma, zapalenie oskrzeli i różne rodzaje kaszel. 

Środki domowe na kaszel są najczęściej stosowane w leczeniu objawu, ale są również bardzo skuteczne w zapobieganiu kaszlu i chorobom, które go powodują.

Domowy środek na astmę i kaszel

Infekcje, alergie i palenie mogą powodować pewien rodzaj choroby lub stany zapalne płuc, które objawiają się jako kaszel. W tym artykule podamy ci przepis na tradycyjny środek ludowy, który pomoże ci wyleczyć każdy problem z płucami, astmę, zapalenie oskrzeli oraz kaszel.

Tradycyjne lekarstwo na kaszel

Składniki :

  • 1/2 kg czerwonej lub białej cebuli
  • 1/2 kg brązowego cukru
  • 2 średnie cytryny
  • 6 szklanek wody
  • 7 łyżek miodu

Przygotowywanie:

Umieść brązowy cukier na dużej patelni i podgrzej na średnim ogniu, ciągle mieszając. Następnie dodaj pokrojoną w plasterki cebulę, znowu mieszaj kilka minut, a następnie dodaj wodę.

 Niech mieszanina gotuje się na średnim ogniu, aż ciecz zostanie zredukowana do jednej trzeciej. Pozwól jej ostygnąć przez chwilę, wykorzystaj ten czas do wyciśnięcia soku z cytryn. Dodaj do mieszaniny miód i sok z cytryny i dobrze wymieszaj. Pozostaw go na całą noc, a następnego dnia rano, odcedź płyn i przechowuj w szklanym słoju.

Stosowanie:

Spożywaj łyżkę stołową przed każdym posiłkiem. Powtarzaj leczenie, aż poczujesz się lepiej.