Twoja data urodzenia zdradza, jakie masz podejście do miłości. Namiętny czy zamknięty?

Czy wiedziałeś/aś, że numerologia może odkryć, w jaki sposób wyrażasz miłość? Czy jesteś chłodny/a, romantyczny/a, zamknięty/a czy pełen/a pasji? Wszystko zależy od twojej daty urodzenia. Wystarczy obliczyć swoją osobistą liczbę.

Obliczenie jest bardzo proste. Zapisz swoją datę urodzenia, na przykład 14.03.1972, a następnie dodaj wszystkie cyfry, czyli 1 + 4 + 0 + 3 + 1 + 9 + 7 + 2 = 27. Do otrzymanej liczby dodaj numer dnia urodzenia, w tym przypadku wtorek, który odpowiada cyfrze 2 (środa – 3, czwartek – 4, itd.). 2 + 7 + 2 = 11, 1 + 1 = 2.

Osobista liczba miłości 1

Jedynki są wielkimi poszukiwaczami przygód, kochają ekscytację i często przenoszą to również na swoje związki. Ich dom musi zawsze iskrzyć. Zakochane jedynki starają się z całych sił zaplanować różne niespodzianki dla swojego partnera. Czasami wybuchają gniewem, zwłaszcza gdy ich partner nie dzieli ich entuzjazmu lub nie potrafi go wyrazić. Jednak ich złość szybko się rozpływa.

Osobista liczba miłości 2

Dwójki są wiernymi i zmysłowymi osobami. Są oddanymi partnerami i kochają romantykę – muzykę, dobre jedzenie, filmy i sztukę. Gdy są zakochane, będą stale szukać nowych sposobów, aby cię miło zaskakiwać i obdarowywać romantycznymi gestami. Jednak również pragną partnera, z którym mogliby budować coś długotrwałego.

Osobista liczba miłości 3

Ludzie, którzy mają liczbę 3, należą do bardzo wrażliwych jednostek. Opiekują się swoimi ukochanymi z miłością. Na początku jednak mają trudności z wyrażeniem swoich emocji, potrzebują długo, aby uwierzyć komuś. Raczej wyrażają swoją miłość nie słowami, ale troską i troskliwością.

Osobista liczba miłości 4

Ludzie z czwórką są pełni pasji, ale również dramatyczni, zazdrośni i ciągle szukają sposobności do wystawienia się przed partnerem. Potrzebują dużo czasu, aby otworzyć swoje serca. Często szybko się zakochują i płoną gorąco, ale szybkie zapłoniecie prowadzi również do szybkiego wygaśnięcia. Jeśli znajdą osobę, którą szukają i zdecydują się spędzić z nią resztę życia, obdarowują ją drogocenną uwagą.

Osobista liczba miłości 5

Piątki są tradycjonalistami i wyrażają swoją miłość drobnymi gestami uczuć. Gdy piątka jest zakochana, lubi relaksować się ze swoim ukochanym przy świecach lub spacerach w naturze. Dla nich ważna jest harmonia, nie lubią się kłócić.

Osobista liczba miłości 6

Ludzie z liczbą 6 są bardzo nieczytelnymi emocjonalnie. Często nie można zrozumieć, czy coś do nich czujesz, czy nie. Pamiętaj, że ich mury opadają powoli. Jeśli jednak komunikują się z tobą i spędzają czas, to znaczy, że są zainteresowani. Szóstki nie cierpią romantyzmu, ale są zabawnymi towarzyszami, pełnymi suchego i czasem czarnego humoru. Jednak gdy się zakochają i wybiorą partnera, z którym chcą być, potrafią być również pełni pasji.

Osobista liczba miłości 7

Współczujące i wrażliwe siódemki nieskończenie kochają i dbają o swoich ukochanych. Jednak zdobycie ich serca nie jest łatwe. Ci ludzie lubią spędzać czas sami, są nieuchwytnymi istotami. Wyrażają swoją miłość poprzez psotne uśmiechy, zalotne spojrzenia i wrażliwe zachowanie.

Osobista liczba miłości 8

Ludzie z osobistą liczbą 8 na początku związków są chłodni i nieufni. Jednak ci, którzy są cierpliwi, odkryją w nich bardzo namiętne i romantyczne osoby. Gdy są naprawdę zakochani, otwierają swoje serca i wyrażają najgłębsze uczucia. Bliskość jest dla nich kluczowa w związku.

Osobista liczba miłości 9

Dziewiątki są charyzmatycznymi i radosnymi osobami. Są najhojniejsze spośród wszystkich liczb, kochają zabawę i przygody. Kiedy zabierają cię w podróż, wiadomo, że masz ważne miejsce w ich sercu. Obdarują cię prezentami, zrobią wiele wysiłku, abyś czuł się wspierany. Nie oczekuj romantycznych gestów, dziewiątka to praktyczna osoba.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: