Strona głównaZdrowieKorzeń tej rośliny obecny w każdym ogrodzie może uratować Ci życie

Korzeń tej rośliny obecny w każdym ogrodzie może uratować Ci życie

Sama natura obfituje w wiele potężnych korzyści zdrowotnych. Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy z obecności wielu silnych roślin, a w rzeczywistości znajdują się one w twoim ogrodzie. Jeśli myślisz o białaczce masz świadomość jak straszny jest to stan.

Prawdopodobnie kojarzysz się z chemioterapią, lekami, niską jakością życia i ogólnym nieszczęściem.

Prawdopodobnie znasz korzeń mniszka lekarskiego, ale jeśli nie ten artykuł dostarczy wszystkich niezbędnych informacji na temat jego korzyści zdrowotnych. W rzeczywistości jest to ściśle związane z białaczką.

Ostatnie badania wskazują, że roślina ta jest cytotoksyczna dla 3 rodzajów komórek, które wywołują białaczkę i zabija do 96% z nich już po 48 godzinach.

To co naprawdę się liczy to to, czy faktycznie działa. Według Caroline Hamm, onkologa, starszy pacjent doświadczył białaczki mielomonocytowej, jednej z najbardziej agresywnych postaci białaczki.


Podczas leczenia chemioterapią nie osiągnął żadnego postępu. Tak więc zaproponowano mu rozpoczęcie naturalnej terapii, która obejmowała herbatę z korzenia mniszka lekarskiego.

Pijąc tylko herbatę pacjent wykazał znaczny postęp i odmówił kontynuowania chemioterapii.Herbata z mniszka lekarskiego działa w ten sposób, że wpływa na komórki rakowe, tak że rozpadają się one w ciągu 48 godzin, stymulując wzrost nowych zdrowych komórek w ciele pacjenta.

Dr Hamm skontaktował się z Siyaram Pandey, biochemikiem z University of Windsor, który przeprowadził badania ze swoimi studentami, w których pobrali komórki krwi od dziewięciu różnych pacjentów.

NIE PRZEGAP!  Pozbądź się bólu stawów wykorzystując ten wspaniały składnik

Pacjenci spożywali ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego. Pandey twierdził, że w ciągu 24 godzin komórka rakowa została zabita w bardzo selektywny sposób. Zdrowa komórka nie umarła.

NIE PRZEGAP!  Pozbądź się bólu stawów wykorzystując ten wspaniały składnik

Właściwości zdrowotne korzenia mniszka lekarskiego

Według wielu badań, ekstrakt z mniszka lekarskiego ma wiele aktywnych składników, które zwalczają czerniaka, raka, a także raka piersi i prostaty.

Nie jest to zaskakujący fakt, ponieważ ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego jest używany od wieków jako skuteczna metoda leczenia w tradycyjnej medycynie ludowej.Cierpisz z powodu menopauzy? Naturalne środki na uderzenia gorąca

Uderzenie gorąca to jeden z objawów menopauzy, kobiety cierpią z powodu zmian hormonalnych, które zdarzają się, gdy osiągają ten okres w swoim życiu. Charakteryzuje się silnym ciepłem...

Najpotężniejszy, naturalny środek na opuchnięte nogi

Obrzęk nóg może wystąpić z różnych powodów: ciepło, problemy z naczyniami krwionośnymi, niewydolność nerek, ciąża, niewydolność serca, zaburzenia hormonalne. Medycyna ludowa posiada szereg różnych zastosowań przeciwobrzękowych,...

To lekarstwo zapewnia lepszy sen, usuwa nadmiar tłuszczu

W tym artykule chcemy zaprezentować Wam najlepszy naturalny składnik jakim jest miód. Zawiera ona około 80% cukru naturalnego, 18% wody i 2% minerałów, witamin, białek i pyłku. 8...

Ten prosty środek może wyleczyć hemoroidy w ciągu zaledwie kilku dni!

Hemoroidy są jedną z najbardziej irytujących i bolesnych chorób, występują one w niewygodnym i nieosiągalnym obszarze w wyniku obrzęku żył i naczyń krwionośnych wokół...

Jedz te 6 rodzajów żywności, aby naturalnie oczyścić wątrobę!

Z wszystkich przetworzonych produktów spożywczych, dodatków i konserwantów oraz zanieczyszczenie środowiska powodują, że do naszego organizmu dostają się toksyny, które muszą być z niego usunięte, żeby...

Jak rozpoznać zapalenie oskrzeli? Poznaj przyczyny i sposoby leczenia.

Zapalenie oskrzeli jest stanem, w którym drogi oddechowe w płucach ulegają zapaleniu i powodują kaszel, często ze śluzem lub świszczącym oddechem.
NIE PRZEGAP!  Wyczyść fugi naturalnie za pomocą tych domowych sztuczek
Co to jest zapalenie oskrzeli? Zapalenie...