Strona główna Zdrowie Ułóż 3 cytryny na swojej szafce nocnej, ta sztuczka zmieni Twoje życie

Ułóż 3 cytryny na swojej szafce nocnej, ta sztuczka zmieni Twoje życie

Wiele osób nie wierzy w negatywną i pozytywną energię i że ta energia wpływa na jakość życia. 

Prawda jest taka, że negatywna energia może wpłynąć na nasz zdrowie, relacje z innymi osobami i zamożność i każdy musi sobie z tego zdać sprawę.

Choć wszystkich nas uczono, że należy wierzyć tylko w to, co możemy zrozumieć i zweryfikować, moc pozytywnego i negatywnego myślenia jest bardzo silna i może całkowicie zmienić nasze życie.

Jeśli chcesz poprawić swoje życie trzeba zacząć wprowadzać  pozytywną energię do swojego domu i ten artykuł pokaże Ci jak to zrobić. Jest to prosty trik, który może wypełnić twój dom pozytywną energią i wszystko czego potrzebujemy to świeże, zielone cytryny (limonki) i nic więcej.

Cytryny są korzystne dla ogólnego stanu zdrowia i mogą one neutralizować złą energię, pomogą przywrócić harmonię.

Istnieje kilka sposobów, w jaki można wykorzystać cytryny:

    • Najprostszym sposobem jest rozłożyć 3 cytryny w domu, w różnych pomieszczeniach i zastąpić je kiedy zaczynają żółknąć.
    • Można również gotować ich skórki w czystej wodzie deszczowej. Po ugotowaniu można  wysuszyć skórki i nosić je ze sobą jak amulet. Będą ona absorbować negatywną energię i chronić od złych wpływów.
    • Można również wymieszać trochę wody i soku z cytryny w butelce ze sprayem i spryskać nią dom, szczególnie w narożnikach. Dzięki temu usuniemy złą energię i wypełnić swój dom pozytywną.
  • Jeśli chcesz przyciągnąć miłości umieść miskę z 3-ma cytrynami na nocnym stoliku przy łóżku. Wymieniaj je kiedy zaczną żółknięć.

Aby oczyścić swój dom od wchłoniętej przez cały dzień złej energii umieść 4 rozcięte cytryny na talerzu i rozsyp kilka ziarenek soli wokół nich. Umieścić miskę w łóżku przed pójściem spać, a jeśli nie możesz umieścić jej na swoim miejscu, połóż obok.

Kiedy wstaniesz następnego dnia rano nie dotykaj cytryny, umieść je w plastikowej torbie i wyrzucić z dala od domu.Powtórz tę czynność 3 dni z rzędu i zobacz, jak dobrze się poczujesz.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Aby utrzymać wysoką jakość życia, potrzebujemy, aby nasze narządy funkcjonowały jak w zegarku. Nie zawsze jest to łatwe - czasami zła dieta może powodować...
Badania potwierdziły, że herbata, którą dziś prezentujemy jest wyjątkowo korzystna, ponieważ może być pomocna w różnych stanach zdrowia, a także zapewnia pozytywne efekty w...
Prezentujemy Wam cudowny oczyszczający napój, który przynosi wiele korzyści, takich jak obniżenie ciśnienia krwi, spalanie nadmiaru tłuszczu, walczy z cukrzycą i przyśpiesza metabolizm. Korzyści zdrowotne Ocet jabłkowy jest bogatym...
Burak jest jednym z najzdrowszych warzyw na Ziemi, ponieważ zapewnia silne właściwości lecznicze i łagodzi wiele dolegliwości zdrowotnych. Jego czerwony kolor pochodzi z antocyjanów,...
Rak jajnika wymaga więcej czasu, żeby został zdiagnozowany niż jakikolwiek inny rak żeńskiego układu rozrodczego. Do najczęstszych czynników ryzyka należą wiek, predyspozycje genetyczne i...