Jak użyć sprasowanego czosnku do poprawy wzroku bez okularów lub chirurgii

Wiek powoduje wiele problemów zdrowotnych, a osłabiony wzrok to tylko jeden z nich. Zwyrodnienie plamki żółtej związane z wiekiem jest bardzo częste, zwłaszcza wśród kobiet powyżej 50 roku życia.

Oprócz starzenia się istnieje wiele innych czynników, które również wpływają na wzrok, a często obejmuje to styl życia, który prowadzisz. Ale czasami drobne zmiany w diecie, takie jak zwiększenie spożycia czosnku mogą mieć wielkie znaczenie.

Jak używać sprasowanego czosnku do odwróconej utraty wzroku bez okularów lub chirurgii

Redukcja cholesterolu

Według nowych badań przeprowadzonych przez Harvard Medical School obniżenie poziomu cholesterolu może prowadzić do zmniejszenia ryzyka zwyrodnienia plamki żółtej związanego z wiekiem.

Rzecz w tym, że ten stan jest ściśle związany z nagromadzeniem złogów tłuszczu pod siatkówką co prowadzi do rozmycia lub ślepoty w centrum pola widzenia.

Jak wykazało badanie lipitor, statyna, która była podawana w dużych dawkach 23 pacjentom z zwyrodnieniem plamki żółtej związanym z wiekiem znacznie zmniejszyła złogi tłuszczu pod siatkówką i poprawiła widzenie u 10 pacjentów.

Jedną z leczniczych właściwości czosnku jest jego zdolność do obniżania poziomu cholesterolu dzięki silnym składnikom, które zawiera, które zapobiegają syntezie cholesterolu. Jedzenie zaledwie połowy ząbka czosnku dziennie może znacznie obniżyć poziom cholesterolu całkowitego.

Redukcja ciśnienia krwi

Zwyrodnienie plamki żółtej związane z wiekiem jest również ściśle związane z nadciśnieniem. Wysokie ciśnienie krwi ogranicza przepływ krwi co poważnie wpływa na aktywność siatkówki.

Jej prawidłowa praca zależy od wysokiego poziomu tlenu dlatego ograniczony przepływ krwi dostarcza mniej tlenu do siatkówki co pogarsza twój wzrok.

Cząsteczki czosnku pod względem nadciśnienia znacznie obniżają skurczowe ciśnienie krwi. Zostało to potwierdzone przez dwa kontrolowane losowe badania.

Podsumowując czosnek jest niezwykle korzystnym naturalnym środkiem przeciwko zwyrodnieniu plamki żółtej związanemu z wiekiem.

Ważne: Aby zebrać większość korzyści zdrowotnych czosnku musisz go zmiażdżyć przed konsumpcją. To uwolni więcej jego aktywnych składników i zoptymalizuje jego efekty.

Czosnek jest zarówno niedrogim, jak i łatwo dostępną opcja walki z problemmai związanymi ze wzrokiem. Ponieważ jest całkowicie naturalny nie powoduje żadnych skutków ubocznych występujących w konwencjonalnych lekach.

Zwiększ spożycie czosnku, aby zapewnić dobre zdrowie oczu i zapobiec zwyrodnieniu plamki żółtej na dłuższą metę.

POPULARNE ARTYKUŁY

POPULARNE ARTYKUŁY


loading...
loading...

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Jak dużo wody należy pić codziennie, aby schudnąć?

Woda stanowi dwie trzecie masy ciała. Prawie wszystkie główne układy w twoim ciele zależą od wody, co czyni ją najważniejszym składnikiem chemicznym dla prawidłowego...

Jazda na rowerze jest dobra dla organizmu, ale zagraża pochwie

Jeśli przesadzasz z jazdą na rowerze w dłuższej perspektywie czasu możesz mieć problemy z wrażliwością seksualną. Chociaż każda aktywność fizyczna jest bardzo dobra dla zdrowia...

Ten lek zalecany jest nawet przez lekarzy – obniża poziom cholesterolu

Przepis przedstawiony w tym artykule jest niezwykle skuteczny w obniżaniu poziomu cholesterolu i spalaniu tłuszczu w krótkim czasie.O dziwo nawet lekarze doradzają swoim pacjentom...

Masz częste dzwonienie w uszach, strzelające stawy lub świszczący oddech. Sprawdź co to oznacza!

Nasze ciało często wie, że nas zawstydza w chwilach, kiedy najmniej się tego spodziewamy. Żołądek zaczyna wydawać dziwne odgłosy, nasz nos zaczyna gwizdać, a nasze...

Pij to przed snem, a szybciej stracisz zbędne kilogramy

Każda osoba powinna być świadoma jak ważne jest oczyszczanie organizmu. Detoksykacja pomaga wyeliminować toksyny z organizmu, które zapobiegają prawidłowej absorpcji składników odżywczych. Związki rakotwórcze są również eliminowane...

Naturalna chińska mikstura na obniżenie cholesterolu

Cholesterol jest rodzajem tłuszczu (jest również znany jako lipid), którego organizm potrzebuje, aby funkcjonować na optymalnym poziomie. Jednak obecnie coraz częściej pojawia się problem, że...