Weź to każdego ranka i zniszcz skumulowany tłuszcz

Po rozpoczęciu przyjmowania tego super napoju szybko zaczniesz dostrzegać zmiany w ciele, zawiera on całkowicie naturalne owoce i warzywa, które dodatkowo pomagają wyeliminować toksyny i przyśpieszają metabolizm.

Często nasza brzuch ma tendencję do zwiększania swojej objętości, ale niekoniecznie jest to związane z odkładaniem się tłuszczu.

Zatrzymywanie płynów jest bardzo tradycyjne u kobiet i sprawia, że ​​wydaje się, że przytyliśmy kilka kilogramów.

Może to nastąpić na kilka dni przed okresem lub gdy już go masz. Niezależnie od powodu obrzęku brzucha ta naturalna recepta, sprawi, że zmniejszysz obwód w okolicach brzuch i będziesz wyglądać fantastycznie.

Składniki:

-kilka gałązek mięty
– imbir korzeń

-2 litry wody
-2 cytryny
-1 ogórek

Przygotowanie:

Pierwszym krokiem jest dokładne umycie składników. Ogórka obierz (jednak nie musisz tego robić) i pokrój w plasterki, w taki sam sposób postąpić należy z cytrynami i imbirem, gdy wszystko są posiekane i obrane, przejdź do gotowania wody.

Po ugotowaniu przelewamy ją do dzbanka i dodajemy miętę, plasterki ogórka, cytryny i imbiru, przykrywamy i pozostawiamy na kilka godzin.

Stosowanie:

Najlepiej spożywać go na pusty żołądek. Jedna szklanka przed każdym posiłkiem i kolejna przed pójściem spać.

Ten niewiarygodny napój usuwa toksyny, przyśpieszyć metabolizm, dzięki czemu stracisz na wadze i pozbędziesz się zalegającego tłuszczu w okolicach brzucha.