Strona główna Zdrowie Wspaniała mieszanka, która wyczyści okrężnicę z toksycznych odpadów

Wspaniała mieszanka, która wyczyści okrężnicę z toksycznych odpadów

Jelito grube jest jednym z najważniejszych narządów układu pokarmowego, a jeśli on nie działa prawidłowo można doświadczyć różnego rodzaju problemów zdrowotnych. Według statystyk ponad 50 milionów ludzi na świecie ma problem medyczny związany ze zdrowiem jelita grubego.
Nawet jeśli niektóre z tych problemów to nic poważnego, jak bóle głowy i trądzik, niektórzy ludzie doświadczają inny bardziej poważnych problemów, takich jak:
  • Zespół jelita drażliwego
  • Choroba Crohna
  • Zaparcia
  • Refluks kwasu
Statystyki pokazują, że co roku około 100 tysięcy ludzi przechodzi operację z powodu problemów okrężnicy. Głównym powodem jest to, że nasza okrężnica może zawierać bardzo dużo toksycznych odpadów z powodu niezdrowej żywności, którą spożywamy, bogatej w przetworzone cukry, a także z powodu niewystarczającej ilości enzymów i błonnika.
Jeśli chcesz mieć zdrowe jelita radzimy wypróbować następujący naturalny środek. Środek ten przyczyni się do poprawy ogólnego stanu zdrowia i skutecznie oczyści jelito grube. Jest bogaty w błonnik, witaminy i składniki odżywcze.

Składniki:

  • 1 szklanka wody
  • 1 łyżka miodu
  • 1 łyżka nasion Chia
  • 1 łyżka nasion lnu
  • 1 jabłko

Przygotowanie:

Umieść wszystkie składniki w blenderze i wymieszaj, aż powstanie jednolita masa.

Stosowanie:

Spożywaj to lekarstwo każdego dnia rano na czczo.
Nasiona Chia są bogate w białko, składniki odżywcze, witaminy, kwasy omega 3 i błonnik, które czynią je doskonałym lekarstwem dla układu pokarmowego i poprawy zdrowia serca.
Miód ma właściwości antyseptyczne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze i antybakteryjne, chroni przed rakiem jelita grubego.
Nasion lnu są bogate w kwasy tłuszczowe omega-3, przeciwutleniacze i błonnik, co oznacza, że są doskonałym sojusznikiem przeciwko rakowi jelita grubego. Ponadto sprzyjają układowi krążenia i przyspieszają wchłanianie substancji odżywczych.
Pij tę niesamowitą mieszankę codziennie jeśli chcesz wypłukać toksyczne odpady z jelita grubego.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Regularne spożywanie tego naturalnego środka z pewnością sprawi, że Twoje zdrowie znacznie się poprawi. Zaleca się spożywać jedną szklankę soku z marchwi rano, przed...
Zmęczenie, a nawet przeziębienie to najczęstsze oznaki, że Twoje ciało jest pełne toksyn i domaga się ich eliminacji. Twoje ciało może być również zaatakowane przez mikroorganizmy i...
Sok z ogórka to niesamowite lekarstwo. Uważa się, że to warzywo zmniejsza obrzęk wokół oczu i cienie pod oczami. Ogórek jest stosowany w różnych zabiegach...
Jedną z głównych przyczyn bólu nóg, stawów i pleców jest niewłaściwa postawa ciała. Oznacza to, że aby złagodzić ból i zapobiec dalszym problemom zdrowotnym...
Jest to jedna z najzdrowszych przypraw na świecie. Jeśli nigdy nie spożywałeś tego - oto kilka przykładów, które przekonają Cię do tego! Imbir pomaga z nudnościami 1...