Strona głównaZdrowieWspaniały napój, który usuwa ból stawów, kolan i kości

Wspaniały napój, który usuwa ból stawów, kolan i kości

Ważne jest, aby nasze kolana były jak najdłużej zdrowe, aby zapewnić równowagę w całym ciele. Choroby związane z kolanami mogą wpływać na pozycję, chodzenie, skakanie itd.

Naturalne smarowanie

W miarę upływu lat elastyczność kolan zmniejsza się, ścięgna i więzadła z dnia na dzień stają się coraz słabsze, a naturalne smary w stawach zaczynają zanikać.

Jeśli masz problemy z kolanami, stawami nie musisz się martwić, ponieważ istnieje doskonały naturalny środek zaradczy, aby zabić ból.

Ten naturalny środek jest bogaty w magnez, bromelainę i witaminę C. Ma właściwości przeciwzapalne i mogą one nie tylko wyeliminować ból, ale także zwzmocnić stawy. Korzystanie z tego napoju będzie miało ogólny pozytywny wpływ na organizm i zaoferuje Ci zwiększenie energii.

Składniki:

  •  Sok ze świeżego ananasa – 2 szklanki
  • Świeży sok pomarańczowy – 1 szklanka
  • 40 g miodu
  • Siekane migdały – kilka sztuk
  •  Płatki owsiane – 1 szklanka
  • 250 ml wody

Przygotowanie:

Zacznij od ugotowania płatków owsianych, a następnie dodaj do nich sok ananasowy. Później umieść wszystkie inne składniki w blenderze i dobrze wymieszaj.

Następnie stopniowo dodawaj mieszaninę płatków owsianych i soku z ananasów ciągle mieszając, aż otrzymasz jednorodną mieszankę. Można również dodać kilka kostek.

Stosowanie:

Tak przygotowany napój pij każdego ranka na pusty żołądek.

Zobacz Też: