Strona główna Zdrowie Wspaniały naturalny środek, który pomoże Ci wyleczyć anemię i wrzody

Wspaniały naturalny środek, który pomoże Ci wyleczyć anemię i wrzody

Właściwości lecznicze miodu i orzechów włoskich znane są już od czasów starożytnych. Nawet w starożytnym Egipcie używano ich nie tylko jako produkt spożywczy, ale również w celach leczniczych i ochroną organizmu przed różnego rodzaju chorobami.

Mieszanina tych dwóch składników jest stosowana w medycynie ludowej, dedykowana do ochrony zdrowia, ale także w celu poprawy wielu ważnych funkcji w organizmie i leczeniu wielu chorób.

Jak mieszanina miodu i orzechów wpływa na organizm?

Każdy z tych składników mieszaniny ma orzeźwiający wpływ na nasz organizm, odpowiednio w swoim składzie mają one mnóstwo użytecznych i zdrowych substancji. Po połączeniu tych dwóch składników moc tych przydatnych i zdrowych substancji w organizmie staje się dwa razy silniejsza i bardziej wydajna.

Składniki:

– 1 kg miodu,

– 0,5 kg zmielonych lub posiekanych orzechów włoskich,

– możesz dodać dwie łyżki cynamonu.

Przygotowanie:

Połacz wszystkie składniki do uzyskania zwartej mieszaniny. Przygotowaną mieszaninę przelej do słoika, którego będzie można szczelnie zamknąć i przechowywać w lodówce.

 Spożywanie:

Lekarstwo należy przyjmować codziennie, trzy razy dziennie, zużywają jedną łyżkę tej mieszanki. Najlepiej jest spożywać rano przed posiłkiem, a następnie po obiedzie i po kolacji.

Mieszanka miodu i orzechów może być spożywana w stanie stałym (bezpośrednio z pojemnika), ale również w postaci roztworu z wodą, herbatą lub mlekiem.

Niedokrwistość:

Po kilku tygodniach codziennego spożycia mieszanki miodu i orzechów włoskich jakość Twojej morfologii krwi będzie o wiele lepsza. Zniknie anemia, a ogólny stan zdrowia znacznie się poprawi.

Wysokie ciśnienie krwi:

Wysokie ciśnienie krwi jest bardzo częstym problemem zdrowotnym, który jeśli nie jest przedmiotem ciągłej kontroli może spowodować poważne konsekwencje (osłabienie czynności serca i zawał mięśnia sercowego).

Jeśli cierpisz z powodu tego problemu zdrowotnego spożywaj mieszaninę przez okres 45 dni.

Występowanie choroby wrzodowej żołądka

Po kilku tygodniach codziennego spożycia mieszanki miodu i orzechów włoskich poczujesz ulgę jeżeli chodzi o wrzody żołądka.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Wszyscy wiemy, że cytryny są naprawdę zdrowe. Prawdopodobnie już wiesz, że warto pić wodę z sokiem z cytryny rano przed śniadaniem, prawda? Cytryna jest pełna składników mineralnych...
Powstawanie płytki w tętnicach jest pierwszą oznaką miażdżycy, stanu zagrażającego życiu, który poważnie zwiększa ryzyko niewydolności serca lub udaru.  Obkurcza naczynia krwionośne, utrudniając w ten...
Ludzie Hunza żyją w górach północnego Pakistanu, ich populacja liczy około 87 tysięcy osób. Są weseli i przede wszystkim silni oraz odporni na wszelakie...
Wiele społeczności zdrowotnych postrzega biały ryż jako niezdrową opcję. Ten artykuł pomaga ustalić czy ryż biały jest dla Ciebie zdrowy. Pozbawiony błonnika i składników odżywczych Ryż...
Wykazano, że nasiona dyni posiadają pewne składniki, które czynią je doskonałą opcją w zabijaniu komórek nowotworowych. Zostało to potwierdzone w hiszpańskim badaniu, które niedawno przeprowadzono. Ponadto nasiona dyni...