Strona głównaZdrowieWspaniały naturalny środek, który...

Wspaniały naturalny środek, który pomoże Ci wyleczyć anemię i wrzody

Właściwości lecznicze miodu i orzechów włoskich znane są już od czasów starożytnych. Nawet w starożytnym Egipcie używano ich nie tylko jako produkt spożywczy, ale również w celach leczniczych i ochroną organizmu przed różnego rodzaju chorobami.

Mieszanina tych dwóch składników jest stosowana w medycynie ludowej, dedykowana do ochrony zdrowia, ale także w celu poprawy wielu ważnych funkcji w organizmie i leczeniu wielu chorób.

Jak mieszanina miodu i orzechów wpływa na organizm?

Każdy z tych składników mieszaniny ma orzeźwiający wpływ na nasz organizm, odpowiednio w swoim składzie mają one mnóstwo użytecznych i zdrowych substancji. Po połączeniu tych dwóch składników moc tych przydatnych i zdrowych substancji w organizmie staje się dwa razy silniejsza i bardziej wydajna.

Składniki:

– 1 kg miodu,

– 0,5 kg zmielonych lub posiekanych orzechów włoskich,

– możesz dodać dwie łyżki cynamonu.

Przygotowanie:

Połacz wszystkie składniki do uzyskania zwartej mieszaniny. Przygotowaną mieszaninę przelej do słoika, którego będzie można szczelnie zamknąć i przechowywać w lodówce.

 Spożywanie:

Lekarstwo należy przyjmować codziennie, trzy razy dziennie, zużywają jedną łyżkę tej mieszanki. Najlepiej jest spożywać rano przed posiłkiem, a następnie po obiedzie i po kolacji.

Mieszanka miodu i orzechów może być spożywana w stanie stałym (bezpośrednio z pojemnika), ale również w postaci roztworu z wodą, herbatą lub mlekiem.

Niedokrwistość:

Po kilku tygodniach codziennego spożycia mieszanki miodu i orzechów włoskich jakość Twojej morfologii krwi będzie o wiele lepsza. Zniknie anemia, a ogólny stan zdrowia znacznie się poprawi.

Wysokie ciśnienie krwi:

Wysokie ciśnienie krwi jest bardzo częstym problemem zdrowotnym, który jeśli nie jest przedmiotem ciągłej kontroli może spowodować poważne konsekwencje (osłabienie czynności serca i zawał mięśnia sercowego).

Jeśli cierpisz z powodu tego problemu zdrowotnego spożywaj mieszaninę przez okres 45 dni.

Występowanie choroby wrzodowej żołądka

Po kilku tygodniach codziennego spożycia mieszanki miodu i orzechów włoskich poczujesz ulgę jeżeli chodzi o wrzody żołądka.


przeczytaj to też!

POPULARNE

Co stanie się z ciałem, jeśli będziesz codziennie pić herbatę ze stokrotek? Cud za...

Jest malutka, niewymagająca i ma dobroczynny wpływ na ludzki organizm. Chodzi o stokrotkę, która właśnie budzi się ze snu zimowego. Nie potrwa to długo, a jej kwiaty upiększą prawie każdy trawnik. Wypróbuj...

Najlepsza pozycja do spania, aby uniknąć bólu pleców. A jaka jest najgorsza?

Bez wątpienia sen jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, zwłaszcza jeśli spędzamy prawie 30% naszego życia śpiąc. Jednak nie wszystkie pozycje do spania pozwalają obudzić się w pełni odświeżonym. Niektóre...

Opryszczka na ustach – przyczyny, objawy i sposoby leczenia

Opryszczka zwana również pęcherzami gorączki jest częstą infekcją wirusową. Są to małe, wypełnione płynem pęcherze na ustach i wokół nich. Czym jest opryszczka na ustach? Są to pęcherze często zgrupowane w...

LEKARZE OSTRZEGAJĄ: PRZESTAŃ UŻYWAĆ FOLII ALUMINIOWEJ

Folia aluminiowa jest najczęściej używana w kuchni do owijania i gotowania czy też pieczenia różnego rodzaju potraw i mięs, ale może być również stosowana w leczeniu niektórych dolegliwości. Według ostatnich...