Wszechmocny Balsam: Wymieszaj te trzy składniki, a żylaki znikną w ciągu jednej nocy

Żylaki wpływają negatywnie na wygląd idealnych nóg. Zwłaszcza kobiety zaczynają postrzegać to jako problem w miesiącach letnich, kiedy chcą się popisać w spódnicy lub ładnej sukience.

Drogie kremy nie działają tak, jak powinny. Dlatego trzeba coś z tym zrobić. Rozwiązaniem jest własny balsam, który łatwo i szybko przygotujesz w domu z zaledwie trzech składników. I co najważniejsze – działa.

Przepis na cudowny balsam

Co będzie potrzebne do przygotowania balsamu?

  • pół szklanki miąższu aloesu,
  • ocet jabłkowy
  • i pół szklanki startej marchewki.

Procedura przygotowania balsamu:

  1. Przygotuj wszystkie składniki.
  2. Umieść marchewkę w blenderze, dodaj aloes i zmiksuj na jednolitą masę.
  3. Teraz ostrożnie i powoli wlej ocet jabłkowy. Celem jest rozcieńczenie balsamu tak, aby miał kremową, nadającą się do rozsmarowania konsystencję.
  4. Przelej balsam do buteleczki i gotowe.

Aplikacja i instrukcja użycia:

Nałóż balsam na wszystkie miejsca na nogach, w których widać żylaki. Po nawilżeniu zrelaksuj się i przyjmij pozycję, która jest dla Ciebie najwygodniejsza. Twoje nogi powinny być w nim rozciągnięte i rozluźnione . Zrelaksuj się tak przez pół godziny. Następnie spłucz stopy zimną wodą i wykonaj masaż. Powtarzaj ten proces co noc, aż znikną widoczne żyły.

Kiedy iść do lekarza na żylaki

Dopóki żyły są małe, zwykle nie sprawiają żadnych problemów, to znaczy poza wrażeniem estetycznym.

Jeśli przekształcą się w prawdziwe żylaki, prędzej czy później konieczna będzie wizyta u lekarza. Jeśli Twoje stopy puchną lub odczuwasz ból bez wyraźnego powodu , zdecydowanie nie odkładaj niepotrzebnie wizyty u lekarza.

Zrób to samo, jeśli często dokucza Ci uczucie ciężkich i zmęczonych nóg oraz widoczne żylaki. Lekarz zaproponuje skuteczne leczenie i doradzi w zakresie możliwości chirurgii estetycznej.