Wszechmocny Balsam: Wymieszaj te trzy składniki, a żylaki znikną w ciągu jednej nocy

Najbardziej cudowne metody to te naturalne. Wypróbuj ten przepis z zaledwie trzema składnikami na problemy z żylakami.

Żylaki wpływają negatywnie na wygląd idealnych nóg. Zwłaszcza kobiety zaczynają postrzegać to jako problem w miesiącach letnich, kiedy chcą się popisać w spódnicy lub ładnej sukience.

Drogie kremy nie działają tak, jak powinny. Dlatego trzeba coś z tym zrobić. Rozwiązaniem jest własny balsam, który łatwo i szybko przygotujesz w domu z zaledwie trzech składników. I co najważniejsze – działa.

Przepis na cudowny balsam

Co będzie potrzebne do przygotowania balsamu?

  • pół szklanki miąższu aloesu,
  • ocet jabłkowy
  • i pół szklanki startej marchewki.

Procedura przygotowania balsamu:

  1. Przygotuj wszystkie składniki.
  2. Umieść marchewkę w blenderze, dodaj aloes i zmiksuj na jednolitą masę.
  3. Teraz ostrożnie i powoli wlej ocet jabłkowy. Celem jest rozcieńczenie balsamu tak, aby miał kremową, nadającą się do rozsmarowania konsystencję.
  4. Przelej balsam do buteleczki i gotowe.

Aplikacja i instrukcja użycia:

Nałóż balsam na wszystkie miejsca na nogach, w których widać żylaki. Po nawilżeniu zrelaksuj się i przyjmij pozycję, która jest dla Ciebie najwygodniejsza. Twoje nogi powinny być w nim rozciągnięte i rozluźnione . Zrelaksuj się tak przez pół godziny. Następnie spłucz stopy zimną wodą i wykonaj masaż. Powtarzaj ten proces co noc, aż znikną widoczne żyły.

Sprawdź to ➡ ➡  Całkowicie regeneruje, wzmacnia i leczy kręgosłup - domowe lekarstwo!

Kiedy iść do lekarza na żylaki

Dopóki żyły są małe, zwykle nie sprawiają żadnych problemów, to znaczy poza wrażeniem estetycznym.

Jeśli przekształcą się w prawdziwe żylaki, prędzej czy później konieczna będzie wizyta u lekarza. Jeśli Twoje stopy puchną lub odczuwasz ból bez wyraźnego powodu , zdecydowanie nie odkładaj niepotrzebnie wizyty u lekarza.

Zrób to samo, jeśli często dokucza Ci uczucie ciężkich i zmęczonych nóg oraz widoczne żylaki. Lekarz zaproponuje skuteczne leczenie i doradzi w zakresie możliwości chirurgii estetycznej.


ZOBACZ TAKŻE