Strona głównaZdrowieJak wybielić zęby w naturalny sposób stosując domowe rozwiązanie

Jak wybielić zęby w naturalny sposób stosując domowe rozwiązanie

Produkty, które  mogą dać ci piękny uśmiech możesz kupić w większości drogerii i aptek. Problem? Wiele z tych produktów do wybielania zębów zawiera substancje chemiczne, które mogą być szkodliwe dla zdrowia, a nawet mogą prowadzić do erozji szkliwa zębów.

Nawet profesjonalny zabieg wybielania wykonany przez dentystę może powodować bolesną wrażliwość na ciepło i zimno.

Ale nie trać nadziei, jeśli chcesz bielszego, piękniejszego uśmiechu istnieje skuteczny naturalny środek, który możesz stosować raz w tygodniu , a wymaga on tylko dwóch składników, takich jak soda oczyszczona i cytryna.

Jak wybielić zęby w naturalny sposób

Możesz wybielać zęby w domu naturalnie i tanio za pomocą dwóch prostych, całkowicie naturalnych składników i szczoteczki do zębów. Będziesz potrzebować tylko kilku minut i robić to raz w tygodniu.


Składniki:

 • 1 łyżka sody oczyszczonej
 • Sok z połowy cytryny lub limonki
 •  Szczoteczka do zębów

Przygotowanie: 1. Umieść łyżkę sody oczyszczonej w miseczce i wyciśnij do niej sok z połowy cytryny lub limonki.
 2. Podczas łączenia może dojść do powstania piany, gdyż soda reaguje z kwasem cytrynowym w soku z cytryny.
 3. Gdy piana zniknie, weź szczoteczkę do zębów i wymieszaj mieszankę, aby uzyskać gęstą pastę. Jeśli pasta jest zbyt płynna, dodaj szczyptę sody oczyszczonej, aż dojdziesz do właściwej konsystencji.
 4. Nałóż pastę na szczoteczkę do zębów i dokładnie umyj zęby, tak jak zwykła pastą do zębów.
 5. Przepłucz usta dużą ilością wody i to wszystko!
NIE PRZEGAP!  Nie należy tego robić, jeśli masz krew typu O jeśli chcesz zdrowo żyć

 Należy o tym pamiętać podczas wybielania zębów za pomocą sody oczyszczonej i cytryny

 1. Ten naturalny domowy środek wybielający powinny być stosowany nie częściej niż raz w tygodniu, aby uniknąć uszkodzenia szkliwa pokrywającego zęby.
 2. Zalecamy używanie nowej, czystej szczoteczki do zębów przy pierwszej próbie użycia tej metody i używaniu tej szczoteczki tylko do tego zabiegu wybielania. Innymi słowy, nie używaj jej codziennie.
 3. Jeśli nie masz pod ręką cytryn lub limonek, 1-2 łyżki wody mogą je zastąpić.
 4. Zabieg ten nie jest zalecany dla osób noszących aparaty ortodontyczne, ponieważ może to powodować nierówne wybielenie, które będzie zauważalne po zdjęciu aparatów ortodontycznych.
 5. Smak mieszanki wybielającej jest kwaśny i trochę dziwny, ale ilość użyta do wybielenia jest całkowicie bezpieczna i nietoksyczna w przypadku przypadkowego połknięcia.
 6. Po zaledwie miesiącu stosowania (tylko cztery zabiegi), powinieneś zacząć wzauważyć rezultaty w postaci bielszego, bardziej błyszczącego uśmiechu.
NIE PRZEGAP!  Nie należy tego robić, jeśli masz krew typu O jeśli chcesz zdrowo żyć


Czy powinieneś pić wodę alkaliczną, aby zrównoważyć pH ciała i zmniejszyć ryzyko raka?

Nie ma innej straszniejszej choroby o tak silnej naturze zabijania jak rak. Nawet po wczesnym zdiagnozowaniu ma wielką moc zabijania ludzi. Prawdopodobnie słyszałeś jednak,...

Co powoduje zatkany nos bez kataru. Domowe sposoby na zatkany nos

Zatkany nos bez kataru często jest objawem innego problemu zdrowotnego, takiego jak infekcja zatok. Może być również spowodowany przez przeziębienie.
NIE PRZEGAP!  Anoreksja (jadłowstręt psychiczny) - przyczyny, objawy i leczenie
Domowe sposoby na zatkany nos mogą...

Jeżeli zobaczysz TO na ziemniakach, wyrzuć je! To uratuje Ci życie

Czy jesteś świadomy, że każdego dnia możesz zjadać ziemniaki, które zawierają... Żywność, która zawiera toksyny jest bezpośrednio szkodliwa dla zdrowia. Efektem spożywania takiej żywności mogą by bardzo...

Co to jest hemofilia? Jakie są przyczyny, objawy i sposoby leczenia

Hemofilia to grupa dziedzicznych zaburzeń krwi, w których krew nie krzepnie prawidłowo. Zaburzenia krwawienia są spowodowane wadami naczyń krwionośnych, mechanizmem krzepnięcia lub płytkami krwi. Co...

Masz wysoki cholesterol, rozwiążesz ten problem spożywając ten lek.

Po wielu badaniach przeprowadzonych na cały, świecie okazało się, że w naszym organizmie występują 2 rodzaje cholesterolu i nie zawsze jest on zły. Oznacza to,...

Herbata imbirowa – wspaniały przepis na stres i oczyszczenie organizmu

Jeśli masz imbir w swojej kuchni warto z niego przygotować herbatę, spożywając ją sprawisz, że twój system trawienny będzie Ci bardzo wdzięczny! Oprócz tego, że ta herbata...