Wyeliminuj kamienie nerkowe bezboleśnie stosując domowe lekarstwa

Statystyki pokazują, że ponad 26 milionów ludzi choruje na nerki, a 1 osoba na 3 dorosłych jest obecnie zagrożonych rozwojem choroby. 

Liczby te są szokujące i dość zaskakujące, aby być szczerymi, nikt nie wiedział, że ten stan jest tak powszechny.

Według ekspertów w samych Stanach Zjednoczonych choroba nerek zabija więcej osób niż rak piersi lub prostaty.

Nerki odgrywają istotną rolę w codziennych funkcjach organizmu.

Narządy te filtrują około 120 – 150 litrów krwi, wytwarzając około 1 do 2 litrów moczu, który składa się z odpadów i dodatkowego płynu. Ponadto nerki utrzymują stabilne elektrolity, takie jak potas, sód i fosforany, regulują ciśnienie krwi, wytwarzają hormony, które wytwarzają czerwone krwinki i utrzymują mocne kości.

Istnieje jednak wielu winowajców, którzy mogą negatywnie wpływać na czynność nerek. Kamienie nerkowe są najczęstszymi chorobami nerek, które dotykają milionów ludzi na całym świecie.

Generalnie kamienie nerkowe nie zagrażają życiu, ale mogą powodować rozdzierający ból. W tym artykule znajdziesz naturalny przepis, który pomoże ci pozbyć się kamieni nerkowych i znacznie poprawi funkcję nerek.

Składniki:

  • Garść natki pietruszki lub liści kolendry
  • woda

Sposób przygotowania:

Procedura jest bardzo prosta. Weź garść natki pietruszki lub  liście kolendry i umyj je. Pokrój liście na małe kawałki i umieść je w garnku. Następnie zalej je wodą i gotuj przez 10 minut. Pozwól im ostygnąć. Następnie odcedź mieszaninę i przenieś płyn do czystej butelki. Poczekaj, aż ostygnie i przechowuj go w lodówce.

Pij jeden kieliszek codziennie. Wkrótce zauważysz, jak nadmiar soli i toksyn jest usuwany z twojego ciała poprzez oddawanie moczu.

Pietruszka i kolendra są najkorzystniejszymi ziołami do oczyszczania nerek. Możesz użyć pietruszki lub kolendry lub kombinacji obu.

Niestety, większość lekarzy nie akceptuje alternatywnych metod oczyszczania nerek. Na ogół trzymają się konwencjonalnych leków, które są mało skuteczne i powodują więcej szkód niż pożytku.