Jak wyleczyć dnę za pomocą tego naturalnego preparatu?

Dna moczanowa jest rodzajem zapalnego zapalenia stawów, które występuje u osób z nadmiarem kwasu moczowego we krwi. Wysokie ilości tego kwasu mogą się gromadzić i tworzyć kryształy podobne do igieł w stawach, powodując tkliwość, nagły, intensywny ból, ciepło, zaczerwienienie i obrzęk.

W 90% przypadków kwas moczowy gromadzi się w stawach z powodu niezdolności nerek do usunięcia go z krwi przez mocz.

Najczęstszymi czynnikami ryzyka dny są dziedziczność, spożycie alkoholu (zwłaszcza piwa), otyłość, brak witaminy C, menopauza oraz dieta bogata w czerwone mięso, skorupiaki, drożdże i tłuste ryby.

Atak dny może być spowodowany urazem, nadmiernym spożyciem alkoholu, chemioterapią, odwodnieniem, głodem i przyjmowaniem leków (aspiryna, leki moczopędne, cyklosporyna A, probenecyd, allopurynol, kwas nikotynowy).

Dna zwykle pojawia się nagle, ale ból nasila się w ciągu kilku godzin. Najczęściej dotkniętym stawem jest podstawa dużego palca. Ból może być tak silny, że może zakłócać codzienne czynności, takie jak chodzenie.

Niektórzy mogą doświadczyć tylko jednego ataku dny w życiu, podczas gdy inni mogą borykać się z tym problemem przez lata.

Zalecamy leczenie tego stanu, ponieważ ból może być okropny, nawet jeśli zwykle trwa kilka dni. Jeśli jednak pozostawisz to bez leczenia może on trwać do dziesięciu dni.

Oto naturalny lek, który pomoże znacznie złagodzić objawy dny.

Składniki

1 szklanka soku z selera
1 ananas

1 szklanka soku z wiśni
1 do 2 łyżeczek kurkumy w proszku
2-3 łyżeczki proszku imbirowego
Miód do smaku

Przygotowanie

Obierz ananasa, pokrój go na kawałki i zmiksuj. Dodaj do smaku sok z selera, sok z wiśni, kurkumę, imbir i miód. Dobrze wymieszaj i wlej mieszaninę do szklanego słoika z pokrywką. Przechowuj w lodówce do dziesięciu dni.

Aby objawy dny całkowicie zniknęły, pij codziennie ten naturalny lek.