Strona głównaZdrowieJak wyleczyłam raka macicy. Ta 56-letnia kobieta odkryła 3-składnikową mieszaninę

Jak wyleczyłam raka macicy. Ta 56-letnia kobieta odkryła 3-składnikową mieszaninę

Jest to prawdziwa historia o kobiecie, która z powodzeniem wyleczyła raka macicy za pomocą prostego 3-składnikowego leku. 

Tworzywa sztuczne cichym zabójcą. Sprawdź co o nich wiemy!

Wszyscy wiemy o potencjalnym ryzyku niezdrowej żywności i napojów, każdy z nas stara się ich unikać jak tylko może. Staramy się nie zużywać w dużych ilościach...

Znalazła ten przepis online i postanowiła spróbować. Kobieta używała tego środka przez jakiś czas, a kiedy odwiedziła swojego lekarza, powiedział jej, że mięśniaki zniknęły i że była wolna od raka.

56-letnia kobieta spożywała 1 łyżkę mieszaniny trzy razy dziennie.

Przepis

Składniki:

  • 100 g soku z aloesu
  • 500 g zmielonych orzechów włoskich
  • 300 g miodu


Instrukcje:

  1. Połącz składniki i dobrze wymieszaj.
  2. Przechowywać lekarstwo w szklanym słoju, w chłodnym i ciemnym miejscu.


Aloes jest popularnie nazywany Plant of Immortality. Ma silne właściwości lecznicze i jest powszechnie stosowany w wielu produktach kosmetycznych. Może być stosowany wewnętrznie i zewnętrznie.

Roślina ta była używana przez znane postacie historyczne, takie jak Arystoteles, Kleopatra, Aleksander Wielki i król Salomon.

Znany podróżnik, Krzysztof Kolumb powiedział:

„Są cztery rośliny, które są naprawdę ważne dla nas wszystkich: pszenica, winogrona, oliwki i aloes. Pierwszy składnik będzie cię karmił, drugi jest dobry dla twojego ciała, trzeci zapewnia harmonię, a czwarty czyni człowieka zdrowym. „


Jak wybielić zęby w naturalny sposób stosując domowe rozwiązanie

Produkty, które  mogą dać ci piękny uśmiech możesz kupić w większości drogerii i aptek. Problem? Wiele z tych produktów do wybielania zębów zawiera substancje chemiczne, które mogą...

Ludzie w Indiach wykorzystują roślinę Aloe Vera w leczeniu wielu schorzeń, w tym astmy, wrzodów, gruźlicy i chorób żeńskich narządów rozrodczych.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły