HomeZdrowieJak wyleczyłam raka macicy....

Jak wyleczyłam raka macicy. Ta 56-letnia kobieta odkryła 3-składnikową mieszaninę

Jest to prawdziwa historia o kobiecie, która z powodzeniem wyleczyła raka macicy za pomocą prostego 3-składnikowego leku. 

Znalazła ten przepis online i postanowiła spróbować. Kobieta używała tego środka przez jakiś czas, a kiedy odwiedziła swojego lekarza, powiedział jej, że mięśniaki zniknęły i że była wolna od raka.

56-letnia kobieta spożywała 1 łyżkę mieszaniny trzy razy dziennie.

Przepis

Składniki:

  • 100 g soku z aloesu
  • 500 g zmielonych orzechów włoskich
  • 300 g miodu

Instrukcje:

  1. Połącz składniki i dobrze wymieszaj.
  2. Przechowywać lekarstwo w szklanym słoju, w chłodnym i ciemnym miejscu.

Aloes jest popularnie nazywany Plant of Immortality. Ma silne właściwości lecznicze i jest powszechnie stosowany w wielu produktach kosmetycznych. Może być stosowany wewnętrznie i zewnętrznie.

Roślina ta była używana przez znane postacie historyczne, takie jak Arystoteles, Kleopatra, Aleksander Wielki i król Salomon.

Znany podróżnik, Krzysztof Kolumb powiedział:

„Są cztery rośliny, które są naprawdę ważne dla nas wszystkich: pszenica, winogrona, oliwki i aloes. Pierwszy składnik będzie cię karmił, drugi jest dobry dla twojego ciała, trzeci zapewnia harmonię, a czwarty czyni człowieka zdrowym. „

Sprawdź to ➡ ➡  Jak czosnek może uratować mózg przed przedwczesnym starzeniem się

Ludzie w Indiach wykorzystują roślinę Aloe Vera w leczeniu wielu schorzeń, w tym astmy, wrzodów, gruźlicy i chorób żeńskich narządów rozrodczych.


ZOBACZ TAKŻE