Wypij to, aby oczyścić wątrobę i schudnąć w ciągu 72 godzin

Wątroba jest jednym z najważniejszych narządów.  Jeśli zostaje przytłoczona przez toksyny, to nie będzie działać prawidłowo i doprowadzi to do poważnych problemów zdrowotnych.

Wątroba również przyczynia się do utraty wagi – wszelkiego rodzaju uszkodzenia jej powodują, że nie będzie można w szybkim czasie schudnąć.

Na szczęście odtrucie wątroby może przywrócić jej funkcje dzięki czemu można rozpocząć odchudzanie. Na szczęście dla Ciebie mamy niesamowity napój, który oczyści wątrobę w ciągu zaledwie 3 dni!Czytaj dale, aby poznać składniki i jak go spożywać


Składniki:

Filiżanka posiekanej pietruszki

5 łodyg selera


1 ogórek

2 szklanki wody

1 jabłko

3 cytrynyPrzygotowanie:

Najpierw mieszamy sok z cytryny, pokrojone jabłko, ogórka, pietruszkę i seler w blenderze lub mikserze, a następnie dodajemy wodę i wszystko ponownie miksujemy. To wszystko – Twój domowy detoks wątroby jest gotowy!Wypij szklankę 3 razy dziennie przed posiłkami i kontynuuj leczenie przez 3 dni. Powtórz ten proces ponownie po 7-10 dniach i pamiętaj – unikaj ciężkich posiłków podczas odtruwania wątroby. Picie dużej ilości wody jest również zalecane w celu przyspieszenia procesu detoksykacji i szybszej utraty wagi.

Czytaj także:  Nie wydawaj pieniędzy na leki obniżające ciśnienie i cholesterol

POPULARNE

podobne artykuły