Strona głównaZdrowieWystarczą 2 cebule, aby odtruć i oczyścić nerki. Kliknij i zobacz.

Wystarczą 2 cebule, aby odtruć i oczyścić nerki. Kliknij i zobacz.

Cebula jest jednym z najzdrowszych produktów spożywczych na świecie. Te wspaniałe warzywa mogą leczyć różne problemy zdrowotne i poprawić ogólny stan zdrowia.

Cebula jest szczególnie skuteczna w czyszczeniu i odtruwaniu nerek. Duże ilości minerałów, witamin przyczyniają się do poprawienia funkcji tego narządu.

Cytryna i imbir: wspaniali sojusznicy do walki z migreną

Cytryna i imbir mogą pomóc w zapobieganiu i leczeniu migreny. Możesz także poprawić swoją kondycję, zmniejszając ilość spożywanych białek i tłuszczów mlecznych i zwierzęcych. Migreny są...

Ten cudowny środek usuwa toksyny, odpady i substancje chemiczne z organizmu i pomaga cieszyć się lepszym życiem.

Składniki:  • 2 litry wody
  • 3 gałązki natki pietruszki


  • 2 cytryny
  • 2 cebule

Przygotowanie:

Umyj i posiekaj cebulki w plastry lub kostki, a następnie umieść je w przegotowanej wodzie. Następną rzeczą, którą należy zrobić jest dodanie soku z cytryny i posiekanej natki pietruszki, odczekaj 2 godziny. Odcedź mieszaninę i jest gotowa do spożycia.


Stosowanie:

Całość należy spożyć w ciągu dnia. Nie zapomnij obniżyć spożycia sodu podczas przyjmowania tego leku. Podczas zabiegu spożywaj owoce, warzywa i zieloną żywność. Rób to każdego dnia przez 2 tygodnie.


Pozbądź się bólu stawów, pleców i rwy kulszowej. Sposób ten działa lepiej niż tabletki!

Olej rycynowy jest niezwykle korzystny dla Twojego zdrowia, posiada wiele pozytywnych związków i ma silne właściwości lecznicze. Dlatego jest on stosowany w wielu zabiegach dotyczących różnych problemów...

Nie spożywaj tego lekarstwa, jeśli masz problemy z refluksem lub nadciśnieniem tętniczym.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły