Strona głównaZdrowieCzy wiesz, że wystarczy jedna szklanka z tym składnikiem, aby poprawić swoje...

Czy wiesz, że wystarczy jedna szklanka z tym składnikiem, aby poprawić swoje samopoczucie i zdrowie?

Jest to bardzo silny tonik, który ma wiele zdrowotnych korzyści jego prostota może Cię zaskoczyć, ponieważ głównym składnikiem jest ogórek.

Wystarczy szklanka tego napoju przed snem, aby zredukować tkankę tłuszczową zwłaszcza tłuszcz z brzucha.

Napój ten jest łatwy do przygotowania i okazał się skuteczna w osiąganiu wspaniałych rezultatów w krótkim czasie tak długo, jak jest spożywany regularnie.

Woda z ogórkiem jest bardzo korzystna, jeśli chodzi o obniżenie ciśnienia krwi, zmniejszając tym samym ryzyko zachorowania na choroby serca.

Napój ten dostarcza mięśniom niezbędnych składników odżywczych, których potrzebują, spożywaj co najmniej dwie szklanki tego napoju dziennie (zwłaszcza jeśli ćwiczysz).

Zapobiega on i leczy niektóre z chorób, na przykład: cukrzyca, choroby Alzheimera, choroby oczu.

Ogórki zawierają przeciwutleniacze, które zwiększają funkcję mózgu, zmniejszają stres i zapobiegają rozwojowi chorób związanych ze starzeniem się.

Osteoporoza jest obecnie jedną z najbardziej niebezpiecznych chorób, która może zaatakować każdego niezależnie od wieku, przyczynia się ona do bólu w plecach i zwiększa ryzyko złamań kości.

Ogórki nie są w stanie wyleczyć osteoporozy, ale mogą uczynić twoje kości mocniejszymi, a to wszystko dzięki dużej ilości witaminy K.

Napój ten będzie nawilżał i pozytywnie wpływał na skórę wszystko to dzięki wysokiej zawartości krzemianu.

Ta właściwość ogórków jest również bardzo korzystna jeśli chodzi o leczenie trądziku.

Woda z ogórkiem przyśpiesza oczyszczanie naszego organizmu z toksyn, a to wszystko dzięki dużej zawartości błonnika i oczywiście woda też ma te właściwości.

Składniki:

– 1 ogórek– 2 litry wody

Receptura:

Dokładnie umyj ogórka i potnij go w plastry razem ze skórką, następnie wrzuć go do pojemnika, w którym znajdują się 2 litry wody.

Umieścić pojemnik w lodówce na 24 godziny. Każdego dnia wypijaj 2 szklanki tak przygotowanej wody.

Zobacz Też: