Wystarczy jeden łyk tej mieszanki, aby odmłodzić i oczyścić wątrobę

Kwasy tłuszczowe w oleju z oliwek wraz z przeciwutleniaczami znajdującymi się w soku z cytryny, pomagają oczyścić wątrobę poprzez regulację poziomu cholesterolu i trójglicerydów, jednocześnie poprawiając funkcje serca.

Wątroba pełni podstawową rolę w ogólnym zdrowiu organizmu. Odpowiada za filtrowanie krwi, oczyszczanie i ekstrakcję toksycznych substancji, które mogą uszkodzić zdrowe komórki.

Bierze również udział w procesach trawiennych i w złożonym procesie eliminacji odpadów.  Niektóre odpady gromadzą się w organizmie z różnych powodów.

Utrzymanie wątroby w dobrym zdrowiu i funkcjonowanie w najlepszym wydaniu da Ci energię, lepsze samopoczucie.

Na szczęście istnieje szereg naturalnych składników, które mogą pozytywnie wpływać na naturalne oczyszczanie, zapewniając jednocześnie inne korzyści dla organizmu.

Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z wami niesamowitą kuracją, oliwa z oliwek z cytryną, która ma właściwości wspierają funkcje wątroby w celu poprawy zdrowia.

Oliwa z oliwek z cytryną uzdrawia i oczyszcza wątrobę

Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia od setek lat polecana jest jako zdrowy tłuszcz, który należy wprowadzić z umiarem do zdrowej diety.

Jej wysoka zawartość niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i przeciwutleniaczy sprawia, że ​​jest to jedna z najkorzystniejszych żywności dla ogólnego zdrowia organizmu.

Wiele osób wciąż nie wie jednak, że połączenie jej z cytryną może stworzyć mieszankę z niesamowitymi korzyściami cielesnymi. Poniżej wyjaśnimy, dlaczego jest tak dobra.

Dla równowagi wątroby i pęcherzyka żółciowego

Jest to jedna z najbardziej wyjątkowych właściwości tego niesamowitego przepisu leczniczego. Dzięki swoim właściwościom oczyszczającym ma zdolność zmniejszania zatrucia wątroby i woreczka żółciowego, ułatwiając ich funkcjonowanie, aby zapobiec gromadzeniu się odpadów w nich.

Jest to doskonałe lekarstwo, gdy te narządy są w stanie zapalnym. Może również stymulować trawienie i redukować poziomy kwasów w organizmie, aby zapobiec rozwojowi różnych bólów.

Pomaga zapobiegać chorobom sercowo-naczyniowym

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe dostarczane przez oliwę z oliwek, wraz ze związkami przeciwutleniającymi w cytrynie, wywierają pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, obniżając poziom cholesterolu i trójglicerydów.

Codzienne spożywanie wspomnianej mieszaniny zapewnia dobry przepływ krwi i optymalną czynność serca.  Zmniejsza to ryzyko wystąpienia ciężkich chorób, takich jak miażdżyca, ataki serca i udary.

Dba o skórę, włosy i paznokcie

Wysoka zawartość przeciwutleniaczy w oliwie z oliwek i cytrynie działa jako jeden z najlepszych środków chroniących przed szkodliwym działaniem oksydacyjnym spowodowanym przez wolne rodniki. Jest to główna przyczyna przedwczesnego starzenia się skóry i włosów.

Oba te składniki zawierają skoncentrowane ilości niezbędnych składników odżywczych, które wzmacniają kruche paznokcie. Dzięki właściwościom antyseptycznym i ściągającym działa również skutecznie w przypadku problemów skórnych i łupieżu.

Jak przygotować to lekarstwo?

Po prostu połączenie obu tych składników tworzy potężną mieszankę dla zdrowszego, młodszego wyglądu.

Składniki

  • 1 łyżeczka sok z cytryny (5 ml)
  • 1 łyżka oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia (16 gramów)

Wskazówki

  • Codziennie przed śniadaniem rozcieńczyć sok z cytryny w oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia i natychmiast wypić.
  • Zaczekaj co najmniej 30 minut przed zjedzeniem śniadania.
  • Aby odtruć wątrobę przyjmuj tę mieszankę codziennie przez jeden nieprzerwany miesiąc.
  • Ta mieszanina może być również stosowana do poprawy trawienia i obniżenia poziomu cholesterolu.
  • Można to zrobić kilka razy w roku tak często jak to konieczne.

Pamiętaj, że powinieneś przyjmować tylko zalecaną dawkę. Może to być nieproduktywne, jeśli zostanie spożyte w nadmiarze.

Po miesiącu leczenia odczujesz pozytywny wpływ na twoje zdrowie. Odtąd ważne jest, abyś kontynuował jedzenie zdrowej diety, aby zapobiec przyszłym trudnościom związanym z funkcjonowaniem wątroby.

PODOBNE ARTYKUŁY


loading...
loading...

POPULARNE ARTYKUŁY

Przyśpiesz metabolizm dzięki tym prostym porannym nawykom

Wasze ciało zamienia wszystko co jecie i pijecie w energię, a to nazywa się metabolizmem. Niektórzy ludzie mają szybszy metabolizm, podczas gdy inni wolniejszy, a...

Mukowiscydoza – przyczyny, objawy, leczenie i rokowania

Mukowiscydoza jest wrodzonym zaburzeniem, które powoduje poważne uszkodzenie płuc, układu trawiennego i innych narządów w organizmie.Mukowiscydoza co to takiego? Co to jest mukowiscydoza? Mukowiscydoza atakuje...

Jagody jałowca – naturalna insulina dla naszego organizmu

Drzewo jałowca to wiecznie zielone drzewo, które ma purpurowe jagody mające gorzki smak. Całe drzewo posiada właściwości lecznicze, ale to jagody są wykorzystywane jako część medycyny tradycyjnej.Należy podkreślić,...

10 zalet zielonej herbaty, aby mieć piękną skórę i włosy

Początkowo zielona herbata była popularna w Chinach i przez stulecia stosowano ją w medycynie od leczenia bólu głowy po depresję. W dzisiejszych czasach ludzie z...

Dzięki tej masce zapomnisz co to BOTOX. Domowe rozwiązanie, które usuwa zmarszczki

Kakao to jedna z najbogatszych potraw w przeciwutleniacze, które zwalczają wolne rodniki w organizmie, w tym spowalniają przedwczesne starzenie. Innymi słowy, kakao może pomóc w...

1 łyżka tego preparatu pomoże Ci opróżnić jelita i sprawi, że brzuch stanie się ponownie płaski!

Ludzie mówią, że jesteś tym, co jesz i każdy z nas powinien zgodzić się z tym poglądem. Nasz system trawienny jest bardzo delikatnym mechanizmem, a...