Wzmocnij swój układ odpornościowy, popraw trawienie i usuń toksyny

Przewlekłe zmęczenie, bóle głowy i niestrawność stały się najczęstszymi dolegliwościami współczesnego życia. W dzisiejszych czasach robimy wszystko w biegu przez co mamy bardzo mało czasu, aby stosować zdrowe nawyki.

Przepis łączy kilka wspaniałych składników, które prawdopodobnie masz w swojej kuchni, dodatkowo jest on bardzo łatwy do wykonania, co oznacza, że ​​nie zajmie dużo czasu.

Składniki:

-3 gałązki rozmarynu
-3 cytryny

-250 g miodu
-1l wody

Przygotowanie:

Umyj dokładnie cytryny, jeśli są to cytryny kupione w sklepie, lepiej namocz je w wodzie, do której wcześniej dodano łyżeczkę soli i łyżeczkę sody oczyszczonej.

Odczekaj kilka godzin, a następnie dobrze wypłucz je.Spowoduje to usunięcie wszystkich pestycydów, którymi zostały opryskane cytryny.

Następnie pokrój je w ćwiartki i wrzuć do 1l wody. Dodaj gałązki rozmarynu, a następnie doprowadź mieszaninę do wrzenia.

Gotuj, aż połowa wody wyparuje, a następnie odcedź. Po ostygnięciu do powstałego płynu dodaj miód i całość dokładnie wymieszaj. Przechowuj w szklanej butelce lub słoiku.

Pij regularnie codziennie.

Rozmaryn je wykorzystywany od czasów starożytnych. Jego właściwości były wykorzystywane do leczenia bólu brzucha, dny moczanowej, żółtaczki, bezsenności i dla uspokojenia nerwów.


ZOBACZ TAKŻE