Strona głównaZdrowieZa pomocą tego soku złagodzisz wszystkie ataki astmy

Za pomocą tego soku złagodzisz wszystkie ataki astmy


Astma to długotrwałe schorzenie układu oddechowego, które powoduje trudności w oddychaniu. Zwęża drogi oddechowe co prowadzi do gromadzenia się śluzu w oskrzelach. Ta choroba płuc ma powtarzające się okresy ucisku w klatce piersiowej, świszczącego oddechu, kaszlu i duszności.

Według National Heart, Lung i Blood Institute jest ponad 25 milionów osób cierpiących na astmę, z czego 7 milionów to dzieci. Wszystkie te osoby używają inhalatora w celu złagodzenia objawów astmy.

Jednak inhalatory astmy zawierają różne szkodliwe substancje chemiczne, takie jak sterydy, więc nawet jeśli mogą złagodzić objawy nadal powodują niepożądane skutki uboczne.

Są nawet przypadki, w których ludziom udało się zmniejszyć liczbę ataków astmy poprzez ograniczenie stosowania inhalatorów.

Zdrowa dieta może pomóc w leczeniu objawów astmy w naturalny i bezpieczny sposób. Wszystko co musisz wiedzieć to jakie produkty włączyć do swojej codziennej diety, a których unikać.

Dwa z najlepszych produktów, które mogą pomóc w leczeniu astmy w sposób naturalny to marchew i szpinak.


Przed podaniem niesamowitej receptury soku, który może zmniejszyć objawy astmy, zobaczmy dlaczego marchew i szpinak są korzystne w leczeniu astmy.

Korzyści zdrowotne wynikające z marchwiWitamina C i beta karoten są jednymi z najważniejszych składników odżywczych dla dobrego zdrowia płuc. Ponieważ marchew jest obciążona tymi składnikami odżywczymi są one idealnym warzywem dla osób cierpiących na astmę.

Sprawdź To!  Czosnek i cytryny - naturalne lekarstwo na raka

Witamina C chroni przed infekcjami i może znacznie poprawić pojemność płuc – jeden z głównych problemów w płucach pacjentów z astmą.

Sprawdź To!  Wypróbuj metody zalecaną przez dr Oz'a, żeby schudnąć

Korzyści zdrowotne szpinaku

Udowodniono, że szpinak zmniejsza ryzyko astmy. Ta cecha szpinaku jest prawdopodobnie spowodowana obecnością dużych ilości beta karotenu, witaminy C, magnezu i witaminy E.

Wiele osób cierpiących na astmę ma niedobór magnezu. Wykazano, że nagłe dożylne leczenie magnezem może zatrzymać atak astmy.

Sok ze szpinaku i marchewki na astmę

Składniki

2 lub 3 szklanki liści szpinaku

8 sztuk marchewek

Instrukcje

Użyj sokowirówki, aby wydobyć sok z liści szpinaku i marchwi. Ważne jest, aby wypić mieszaninę w ciągu 15 minut od ekstrakcji.

Zaleca się picie 2 do 3 razy dziennie, szczególnie jeśli masz częste ataki astmy.
loading...
loading...
>