Strona głównaZdrowieZadbaj o swoje serce, mózg i nerki, oczyść tętnice

Zadbaj o swoje serce, mózg i nerki, oczyść tętnice

Tętnice w ciele człowieka są głównymi transporterami tlenu i składników odżywczych do serca i innych narządów. 

Wymieszaj suszone figi z oliwą i obserwuj co się dzieje z ciałem

Figi w oliwie z oliwek to przepis, który wywodzi się z krajów azjatyckich, to niesamowite naturalne i bezpieczne lekarstwo jest odpowiedzią na wiele problemów zdrowotnych,...

Dlatego te naczynia krwionośne są niezbędne dla naszego zdrowia i ważne jest, aby nie były zatkane.

Produkty zawierające duże ilości tłuszczu, produkty przetworzone, chemikalia i toksyny mogą powodować poważne problemy układu sercowo-naczyniowego.

Te trzy użyteczne składniki mogą całkowicie oczyścić zatkane tętnice poprzez wyeliminowanie tłuszczu z krwi. Co ważne z tych składników można uzyskać pyszny i zdrowy napój.Ten napój dodatkowo oczyszcza wątrobę, chroni przed bakteriami i wirusami. Organizm zostanie uwolniony od wolnych rodników i infekcji, które mają negatywny wpływ na przepływ krwi, a system immunologiczny zostanie całkowicie wzmocniony.Składniki:

8 cytryn

4 litry czystej wody

kawałek imbiru o wielkości 4-5 cm

8 ząbków czosnku

Przygotowanie:


Umyj, obierz i pokrój na kawałki cytryny. Obierz imbir i czosnek i włóż wszystkie składniki do blendera. Wszystko dokładnie wymieszaj, a następnie powstałą mieszaninę przełóż do garnka.

Zalej woda i zagotuj, zdejmij z ognia kiedy jeszcze nie dojdzie do wrzenia. Poczekaj, aż mieszanina schłodzi się, a następnie odcedź. Przelej powstały napój do butelek.

Dawkowanie:


J&J w końcu przyznaje, że ich produkty zawierają składniki rakotwórcze

Każdy rodzic jest bardzo ostrożny jeśli chodzi o wybór produktów do pielęgnacji niemowląt. Jak już zapewne wiecie wiele firm sprzedaje produkty dla dzieci, w...

Spożywaj ten zdrowy napój codziennie, dwie godziny przed posiłkiem, na pusty żołądek. Podczas leczenia powinieneś być fizycznie aktywny co najmniej trzy razy w tygodniu. W ten sposób można nie tylko oczyścić tętnice, ale poprawić ogólny stan zdrowia.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły