Zadbaj o swoje serce, mózg i nerki, oczyść tętnice

Tętnice w ciele człowieka są głównymi transporterami tlenu i składników odżywczych do serca i innych narządów. 

Dlatego te naczynia krwionośne są niezbędne dla naszego zdrowia i ważne jest, aby nie były zatkane.

Produkty zawierające duże ilości tłuszczu, produkty przetworzone, chemikalia i toksyny mogą powodować poważne problemy układu sercowo-naczyniowego.

Te trzy użyteczne składniki mogą całkowicie oczyścić zatkane tętnice poprzez wyeliminowanie tłuszczu z krwi. Co ważne z tych składników można uzyskać pyszny i zdrowy napój.

Ten napój dodatkowo oczyszcza wątrobę, chroni przed bakteriami i wirusami. Organizm zostanie uwolniony od wolnych rodników i infekcji, które mają negatywny wpływ na przepływ krwi, a system immunologiczny zostanie całkowicie wzmocniony.

Składniki:

8 cytryn

4 litry czystej wody

kawałek imbiru o wielkości 4-5 cm

8 ząbków czosnku

Przygotowanie:

Umyj, obierz i pokrój na kawałki cytryny. Obierz imbir i czosnek i włóż wszystkie składniki do blendera. Wszystko dokładnie wymieszaj, a następnie powstałą mieszaninę przełóż do garnka.

Zalej woda i zagotuj, zdejmij z ognia kiedy jeszcze nie dojdzie do wrzenia. Poczekaj, aż mieszanina schłodzi się, a następnie odcedź. Przelej powstały napój do butelek.

Dawkowanie:

Spożywaj ten zdrowy napój codziennie, dwie godziny przed posiłkiem, na pusty żołądek. Podczas leczenia powinieneś być fizycznie aktywny co najmniej trzy razy w tygodniu. W ten sposób można nie tylko oczyścić tętnice, ale poprawić ogólny stan zdrowia.