Zamiennik inhalatora: ten sok jest gwarantowanym lekarstwem na astmę

Osoby cierpiące na astmę są bardzo wrażliwe i podatne na alergie. Stan ten jest dość poważny i jeśli nie jest prawidłowo zarządzany może mieć konsekwencje zagrażające życiu.

Podczas ataku astmy mięśnie zaciskają się w wyniku nadmiernej produkcji śluzu w gardle.

Dla osób cierpiących na astmę trudności w oddychaniu są codziennym doświadczeniem, jak również uporczywym kaszlem i bólem gardła. Asthmatycy wiedzą, że muszą mieć przy sobie inhalator przez cały czas, na ewentualny atak astmy. W takiej sytuacji mogą być prawdziwym ratunkiem.

Jednak częste używanie inhalatorów może mieć szkodliwy wpływ na twoje zdrowie, ponieważ są one obciążone chemikaliami. Ale czy istnieje alternatywa?

Astmatycy mogą znacznie złagodzić swoje problemy jeśli wprowadzą zdrowszy styl życia. Zacznij jeść zdrowiej, całkowicie eliminując niezdrową żywność. Ale po pierwsze, muszą wiedzieć, które pokarmy są korzystne dla zdrowia i które mogą jeszcze bardziej zaszkodzić zdrowiu.

Powinni spożywać więcej pokarmów bogatych w witaminę C i beta-karoten, ponieważ te składniki odżywcze są bardzo ważne. Marchew to doskonały wybór, a także seler naciowy. Kilka pałeczek selera dziennie może odtruć wątrobę i jelita oraz poprawić ogólny stan zdrowia.

Oto doskonałe domowe lekarstwo, które gwarantuje wyeliminowanie potrzeby inhalatora:

2 zielone jabłka

6 łodyg selera naciowego

garść szpinaku

pęczek pietruszki

ćwierć szklanki soku z cytryny

ćwiartka ananasa

1  pęczek kopru

8 łliści jarmużu

3 rzodkiewki

½ cytryny

1 ogórek

½ papryki

Wymieszaj wszystkie składniki w blenderze, aż uzyskasz gładki sok i pij go codziennie.

Oto produkty, których powinieneś unikać:

  • Jaja, mleko, mięso i inna żywność pochodzenia zwierzęcego.
  • Olej roślinny
  • Alkohol i napoje gazowane.
👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: