Zawiń stopy w folię aluminiową na godzinę. Nie uwierzysz, jak bardzo może Ci to pomóc

Folia aluminiowa to nie tylko zwykła folia, której używamy wyłącznie do pakowania żywności i gotowania. Skorzystaj również z jego leczniczego działania. Wystarczy owinąć stopy folią aluminiową na godzinę.

Zwykła folia aluminiowa może naprawdę zdziałać cuda dla naszego zdrowia. Być może do tej pory używałaś tego materiału tylko w kuchni, ale tradycyjni uzdrowiciele w Chinach używają jej rutynowo ze względu na zdolność do wywoływania procesów gojenia w naszym organizmie. Co potrafi taka folia?

Jak działa folia aluminiowa

Owijanie folią aluminiową było praktykowane już w starożytnych Chinach. Polega na wykorzystaniu biologicznie aktywnych punktów na stopach, które łączą się z narządami i ich prawidłowym funkcjonowaniem, także dotkniętymi chorobami.

Dzięki temu folia aluminiowa przynosi ulgę w bólu. Gdy tylko nałożysz ten materiał na bolesne miejsce, meridian zostanie aktywowany, a zatem bolesne dolegliwości zostaną złagodzone.

Cotygodniowa intensywna kuracja folią aluminiową

Wykonuj cotygodniowe czyszczenie folią, będzie to świetna profilaktyka i pozbędziesz się nieprzyjemnych bólów, które mogą Cię dokuczać.

Codziennie nakładaj na stopy od 5 do 7 warstw folii aluminiowej i zawsze umieszczaj między warstwami kawałek papierowego ręcznika.

Pozostaw kompres na nodze przez co najmniej 1 godzinę, a następnie zrób przerwę na dwie godziny.

Następnie powtórz zabieg i po dwóch godzinach wykonaj zabieg po raz trzeci. Postępuj zgodnie z cyklem tygodniowym.

Sprawdź to ➡ ➡  Daktyle i ich właściwości lecznicze. Obniżają poziom cholesterolu i ciśnienia krwi, zapobiegają atakom serca...

Przestań łapać przeziębienia

Regularne okłady foliowe na stopy stanowią także doskonałą profilaktykę przed przeziębieniami. Ponadto pomagają także w leczeniu już aktywnej grypy.

Gdy tylko pojawią się pierwsze objawy, nie wahaj się i przyłóż okład na co najmniej godzinę. Powtarzając zabieg po określonych odstępach czasu, wzmocnisz jego działanie.

Kliknij tutaj i sprawdź cenę folii aluminiowej

Bolące stawy

Tę metodę można bardzo dobrze zastosować w przypadku bolesnych stawów. Wystarczy położyć kawałek folii aluminiowej na dotkniętym obszarze, owinąć go ciasno bandażem, aby dobrze przylegał do ciała i pozostawić na co najmniej godzinę dziennie.

Powtarzaj ten proces przez około 10 do 12 dni, a następnie zrób tydzień przerwy. Folia aluminiowa pomoże złagodzić ból szyi, kłujący ból pleców, ramion i innych stawów.

Znacząco łagodzi także rwę kulszową, zapalenie stawów, przy leczeniu blizn pooperacyjnych czy dny moczanowej.

Folia aluminiowa łagodzi także oparzenia

W przypadku konieczności szybkiego opatrzenia niewielkiego poparzenia, jako pierwszą pomoc można zastosować także folię.

Najpierw umieść oparzone miejsce pod bieżącą zimną wodą na co najmniej 10 minut.

Sprawdź to ➡ ➡  Eliksir, który może usunąć śluz z płuc i wzmocnić układ odpornościowy

Następnie osuszyć sterylną gazą, nałożyć maść na oparzenia i przyłożyć folię. Pozostaw ją tak długo, aż poczujesz ulgę.

Pozbądź się zmęczenia dzięki folii aluminiowej

Jeśli miałeś ciężki dzień i jesteś zmęczony, a może masz problemy ze snem, przygotuj folię jako kojący kompres.

Potnij ją w paski i przechowuj w zamrażarce. W razie potrzeby weź pasek zimnej folii i połóż go na czole, policzkach i powiekach.

Już po kilku chwilach poczujesz wyraźną ulgę, przyjemne odświeżenie i ogólne odprężenie.


ZOBACZ TAKŻE